Şifremi Unuttum
Tarih
Sipariş Kodu
Durumu
27.05.2017
123213DE3

ONAYLANDI

27.05.2017
123213DE3

ONAYLANMADI

27.05.2017
123213DE3

BEKLEMEDE

27.05.2017
123213DE3

ONAYLANDI

SEPETE GERİ DÖN
Tarih
Sipariş Kodu
Durumu
27.05.2017
123213DE3

ONAYLANDI

27.05.2017
123213DE3

ONAYLANMADI

27.05.2017
123213DE3

BEKLEMEDE

SEPETE GERİ DÖN

Alüminyum Ürün Ölçüleri Ve Fiyatları 2020

Alüminyum her açıdan kullanışlı yapısı sayesinde birçok farklı alan için değerlendirilmektedir. Bu doğrultuda özellikle alüminyum ürünler iş yerleri için üretim, taşıma, yerleştirme, bakım ve onarım ile montaj konusunda yapılacak işler adına farklı sektörlerde özel bir olanak tanıyor. Dayanıklı malzeme yapı sunması, hafif olması ve uzun ömürlü değerlendirme potansiyeli nedeniyle alüminyum ürün çeşitleri çok fazla öne çıkıyor. Amaca uygun değişik eklentileri ile beraber hazırlanmış olan bu ürünleri, güvenli şekilde temin edebilir ve uzun ömürlü kullanabilirsiniz.

 Alüminyum Ürünler Nedir?

 Sektörel bazda alet ve eşyaların yerleştirilmesi, düzen içinde yer alması ya da elektronik cihazların taşınması gibi pek çok amaç için kullanılan tasarımlar, alüminyum ürünler olarak bilinmektedir. Kaynak ya da boya kullanılmadan gerçekleştirilen bu ürünler, güvenli şekilde bireysel olarak monte edilebilmektedir. Üstelik bir alyen anahtar ile beraber bireysel olarak pek çok kişi bu montaj işlemini ve kuruluma rahatlıkla gerçekleştirebilir. Alüminyum malzemesinin hafifliği, dayanıklı olması ve kolay şekil alabilecek yapısı sayesinde, değişik isteklere uyumlu ürünlerin üretimi sağlanabilmektedir.

 Alüminyum Ürünler Nerelerde Kullanılır?

 Akla gelebilecek birçok farklı yerde değişik şekiller ve ölçüleri ile eklentileri üzerinden alüminyum ürünler kullanılabilmektedir.

 •  - Fabrika alanlarında,
 •  - Farklı üretim tesislerinde,
 •  - Hastanelerde,
 •  - Tamirhanelerde,
 •  - Araç bakım ve onarım merkezlerinde,
 •  - Depo alanlarında,

 Bu gibi daha birçok farklı yerde güvenli şekilde kullanım potansiyeli teşkil etmektedir. Özellikle her bir sektör adına alüminyum sigma profil yapısı üzerinden ele alınmakta ve üretimden geçmektedir. Böyle için farklı şekiller ile beraber özgün bir yapı altında, amaca uygun tasarım üzerinden değişik ölçülerle hazırlanmaktadır.

 Alüminyum Ürünlerin Ölçüleri

 Pek çok değişik alan için sektörel bazda farklı şekiller üzerinden alüminyum ürünlerinin tasarımı gerçekleşmektedir. Bu tasarımların kullanım amacına bağlı olarak şekiller eşliğinde ayrıca ölçüler değişkenlik gösterir. Aynı zamanda üzerine yerleştirilecek eklentiler, kullanılacak alanın yapısı ve kişisel istekler ölçüler açısından planlamaya alınır. Böylece her alanda rahatlıkla kullanılabilecek, pratik bir kullanım sağlayacak alüminyum ürünlere sahip olmak mümkün. Bu sayede farklı renk seçenekleri ile beraber en, boy ve derinlik açısından istenilen yapısal tasarım temin edilebilir.

 Alüminyum Ürünlerin Fiyatları

 Çok uygun fiyatlar üzerinden alüminyum ürünleri elde etmek mümkün. Özellikle alüminyum tasarımın hem hafif olması hem de dayanıklı yapısının yanı sıra uygun fiyatlı olması öne çıkıyor. Dünya çapında çok fazla kullanılan alüminyum sigma profil üzerinden hazırlanmış bu yapılar, diğer yandan eklentileri ve boyutları ile kullanım amacına bağlı olarak farklı fiyatlar üzerinden ele alınabilmektedir. Ancak bazı unsurlar üzerinden fiyat farklılık gösterse dahi, malzeme kalitesi ortak şekilde üretimi anında ele alınır. Böylece uzun yıllar güvenli şekilde kullanılabilecek alüminyum ürünlere sahip olmak mümkün.

 Alüminyum Ürünler Hangi Amaçla Kullanılır?

 Sektör üzerinden bakıldığı zaman oldukça fazla alanda kullanım imkanı veren alüminyum ürünler, birçok amaç doğrultusunda değerlendirilmektedir.

 •  - Takım arabası,
 •  - Teknolojik cihazların yerleştirilmesi,
 •  - Alet ve eşyaların düzenli şekilde tutulabilmesi,
 •  - Temizlik standı,
 •  - Malzeme taşıma arabası,
 •  - Tekerlekli avadanlık standları,

 Bu örneklerin dışında daha amaca uygun birçok farklı seçenek halinde alüminyum ürünleri kullanmak mümkün. Alüminyum sigma profil üzerinden kaliteli bir malzeme yapısı ile ele alınan tasarımlar, kaynak yapılmadan monte tasarım üzerinden hazırlanmaktadır.

 Alüminyum Ürünlerin Özellikleri Nelerdir?

 Adından da anlaşılacağı üzere alüminyum ürünlerin en önemli özelliği kaliteli malzeme yapısında saklıdır. Özellikle alüminyum profilden tasarımı gerçekleştirildiği için, hafif olmasının yanı sıra dayanıklı bir yapı sunuyor. Kullanılacak amaca bağlı olarak her türlü şekli alması ile hayatı kolaylaştırıcı bir ayrıcalık tanır. Aynı zamanda farklı eklentiler üzerinden değişik ölçüler ile kullanılmaktadır. Bunlar içerisinde takım asma tablosu, tekerlek sistemi, avadanlık çeşitleri ve led aydınlatma sistemi gibi birçok seçenek öne çıkıyor. Aynı zamanda çekmece yapısı, raf sistemleri gibi daha sayısız eklenti ile alüminyum ürünler pek çok özellik sunmaktadır.

 Kaliteli ve Uzun Ömürlü Tasarım ile Alüminyum Ürünler

 Alüminyum Sigma profil ile kaliteli malzeme yapısı altında ele alınan bu ürün çeşitleri, uzun ömürlü bir kullanım imkanı tanıyor. Sektörel açıdan her alanda amaca uygun değerlendirme potansiyeli teşkil eden ürünler, kullanım kolaylığı ve pratik bir yapı sağlamaktadır. Farklı ölçüler ve uygun fiyatları ile beraber rahat şekilde değerlendirilebilir.

2 Ürün karşılaştırmaya eklendi

KARŞILAŞTIRMAYA EKLE