Plastik Kasa Fiyatları, Ölçüleri Ve Özellikleri 

Günümüzde pek çok sanayi ve endüstri sektöründe plastik kasa türleri, sundukları hızlı ve pratik çözümler ile ihtiyaç duyulan ve yoğun talep gören ürünlerdir. Kalıcı kullanımları ve dış koşullara karşı oldukça sağlam yapıları ile plastikten imal edilen kasalar diğer malzemelerden üretilen kasalara nazaran daha çok tercih edilmektedir. Kaliteli hammaddelerden imalatlarına standartları karşılamaları bakımdan özen gösterilen kasa tipleridir. Modelleri ve türleri ile kullanıcı firma veya şahıslara geniş bir seçim imkanı sağlayan kasalardır.

 Sektörün ihtiyaçları tespit edilerek yenilikçi ve özel plastik kasa tipleri bu alanda imalat ve satış yapan güvenilir ve kaliteli firmalar tarafından kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Teknolojik tesislerde, işlevsel tasarımları ile üretimlerine devam edilmektedir. Güçlü bir performans sergileyen plastik kasalar; kapaklı kasalar, konik kasalar, sanayi kasaları, kapalı kasalar, katlanır kasalar, özel kasalar, geniş hacimli kasalar ve önü açık kasalardır. İnsan sağlığı ve çevreye hiçbir zararı olmayan uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretilen plastik kasaları güvenle kullanabilirsiniz. 

 Plastik Önü Açık Kasaların Öne Çıkan Özellikleri 

 Plastik kasa türleri arasında önü açık kasa tipleri, kullanıcılarına sundukları avantajlarla tercih edilmektedir. Öne çıkan özellikleri sayesinde bu avantajları sunabilmektedirler. Plastik önü açık kasaların, ön kısımları yarı açık olarak elverişli bir kullanım olanağı sağlamak amacı ile imal edilmektedir. Dış ebatları 300 x 400 x 290 mm şeklinde üretilmektedir. Bu ölçüleri taşıyan kasalar başka bir ifade ile 300 x 400 mm önü açık kasalar, ihtiyaç duyulan ölçüler dikkate alınarak bu ölçü formlarında üretilen kasa tüpleridir.

 Önü açık kasaların, tabanları federe tabanlıdır. El tutma yerleri ise açıktır. Önü yarım açık olan ismini de bu tasarımlarından alan kasaların alt kısmı kapalı kasa şeklindedir. Bu kasa tiplerinin altları ve yanları kapalıdır. Takviyeli tabanlara haiz olarak çoğunlukla üretilen ürünlerdir. Tekerlek takılabilen bir yapıları vardır. İki yüzeylerinde HP-100 etiket yuvaları bulunmaktadır. Üst üste istiflenebilmeleri de öne çıkan özellikleri arasında yer almaktadır.  

 Plastik Önü Açık Kasalarının Ebatları ve Renkleri 

 Plastik önü açık kasalar, farklı sektörlerde hizmet veren firmaların ihtiyaçları dikkate alınarak değişik ölçülerde üretilmektedir. Üretilen ölçüler içerisinde standart olarak tespit edilen ve gereksinimleri en iyi düzeyde karşılayabilen ölçülerde bu kasa türlerinin üretimlerine ağırlık verilmektedir. Bu ölçülerden öne çıkan 300 x 400 mm dış ölçülerde imal edilen plastik önü kasalar, taşıma, toplama ve depolama işlemleri için firmaların en çok kullandıkları kasa tipleridir. Bu ürünlerin iç ölçülerinde ise 263 x 365 x 275 mm ebatları tercih edilmektedir. 

 Plastik önü açık kasaların renk seçimlerinde, firmalar istedikleri renkleri kolaylıkla bulabilmektedirler. Bunun temel sebebi de bu tür kasaların, çok sayıda renk alternatifi ile müşterilere sunulmasıdır. Firmalar, renk seçimlerinde kasaları kullanmak istedikleri alanları, kullanım amaçlarını dikkate alarak tercihlerini yapmaktadır. En çok sipariş edilen renkler mavi, sarı, gri, kırmızı ve lacivert olarak gözlemlenmektedir. İmalat aşamasında en çok talep edilen bu renklere daha fazla eğilim gösterilmektedir. 

 Plastik Önü Açık Kasalarının Kullanım Alanları

 Plastik önü açık kasalar, işletmelerin ihtiyaçlarına ve taleplerine en uygun ölçü ve renklerde üretilen kasa çeşitleridir. Plastik önü açık kasalar, küçük işletmelerden büyük işletmelere kadar pek çok iş yerinde ve sektörde toplama, taşıma ve stoklama işlemlerini kolaylıkla ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirmek amacı ile kullanılan kasalardır.

 Plastik önü açık kasalar, kullanıcılarına ekonomik ve pratik çözümler sağlayan ürünlerdir. Bu kasa türleri ile gıda, kozmetik, ilaç, otomotiv, lojistik, elektronik sektörleri başta olmak üzere birçok sektör güvenilir ve hızlı bir şekilde ürünlerini taşıyarak depo edebilmektedir. Sağlıklı ve hijyenik ürünler olarak kolay temizlenebilmeleri de kullanım alanlarını artıran önemli bir faktördür. 

 Plastik Önü Açık Kasalarının Fiyatları 

 Plastik önü açık kasalar, uzun süreli kullanım sunan ürünler oldukları için kullanıcıları için oldukça ekonomik kasalardır. Plastik önü açık kasaların dış ölçüleri, kalite standartları, üretici firmaları bu kasaların fiyatlarını doğrudan etkileyen önemli faktörlerdir. Hipaş gibi profesyonel hizmetler veren firmaların internet siteleri üzerinden bu ürünleri ve özelliklerini yakından inceleyebilirsiniz. İndirimli fiyat avantajlarından faydalanarak bu ekonomik kasaları daha da uygun fiyatlar ile satın alma fırsatını yakalayabilirsiniz. 
 

2 Ürün karşılaştırmaya eklendi

KARŞILAŞTIRMAYA EKLE