Takım Arabaları Ölçüleri Ve Fiyatları 2020

Pek çok alanda işlevsellik sağlayan takım arabaları farklı sektörlerde amaca uygun olarak kullanılmaktadır. Yapısal açıdan farklı özellik ve eklentileri ile değerlendirme imkanı sağlayan bu tasarımlar, alanda pratik ve kolay bir çalışma ortamı oluşturuyor. Özellikle her türlü el aleti ve takımların düzgün şekilde yerleştirilmesi açısından önemli bir potansiyel teşkil etmektedir. Tekerlekli olması ve birçok farklı çekmece tasarımı ile geniş üst bölümü sayesinde, farklı malzemelerin kolayca kullanımına ve değişik noktalara taşınmasına imkan vermektedir.

 Her türlü takım ve el aletiyle beraber farklı eşyaların muhafaza edilmesine olanak tanıyan tasarımlara takım arabaları denmektedir. Özellikle iş alanında rahatça ulaşım fırsatı sağlanması sayesinde, pek çok aletin gereken noktaya kolayca ulaşmasına imkan vermektedir. Elektrostatik toz boyalı şekilde kaliteli malzeme yapısı ile hazırlanan modeller, uzun yıllar güvenli bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Aynı zamanda insan sağlığını koruyacak yapısı sayesinde, rahatlıkla birçok farklı İş sektöründe değerlendirebilir. Sadece iş sektörü değil aynı zamanda bireysel olarak evlerde ya da farklı yerlerde de değerlendirilebilmektedir.

 Takım Arabaları Nerelerde Kullanılır?

 Küçük ölçüleri sayesinde ergonomik ve pratik bir yapı sunması nedeniyle, takım arabaları günümüzde birçok farklı alanda kullanılmaktadır.

 •  - Otomotiv sektörü,
 •  - Havacılık sektörü,
 •  - Servis alanları,
 •  - Tamir konusunda farklı iş yerleri,
 •  - Fabrika Bakım ve onarım bölümleri,

 Bu şekilde özellikle üretim, bakım ve onarım ile montaj yapılması gereken çalışmalar konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır. Kaynaklı tasarımı altında sağlam yapıya sahip olan takım arabaları, çelik konstrüksiyon eşliğinde üretimden geçmiş özel ürünlerdir. Böylece dayanıklı şekilde uzun yıllar güvenle kullanılabilir.

 Takım Arabaları Ölçüleri

 Standart bir ölçü altında ele alınan takım arabaları, özellikleri ve eklentilerine bağlı olarak özgün yapı altında ele alınabilmektedir. En önemlisi küçük ölçüleri sayesinde her alanda ergonomik ve pratik bir kullanım imkanı sağlamasıdır. Sağlam yapısı sayesinde her türlü aletin taşınmasına ve saklanmasına imkan sağlayan ürün, geniş iç hacmi bulunan çekmecelere sahiptir. Küçük yapısı ile her alanda rahatlıkla kullanım imkanı tanırken, aynı zamanda 50 kg taşıma kapasitesine sahiptir.

 Takım Arabaları Fiyatları

 Her kısmıyla kaliteli malzeme altında üretimi gerçekleştirilen takım arabaları, dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü bir olanak sunmaktadır. Aynı zamanda bu arabalar eklentilerine ve farklı özelliklerine bağlı olarak fiyatta değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak ortak şekilde malzeme yapısı ve kullanım kolaylığı aynı kalitede ele alınır. Bu doğrultuda çok uygun fiyatlar ile beraber sunduğu özelliklerin yanında, güvenli şekilde elde edilebilecek ürünler arasında yer almaktadır. Özgün tasarım altında üzerine yerleştirilen değişik özelliklerle, bütçenize uygun fiyatlar eşliğinde ürünlere sahip olmak mümkün.

 Takım Arabaların Özellikleri Nelerdir?

 Sağladığı birçok değişik özellik ve ayrıcalık ile beraber takım arabaları, pek çok farklı iş sektöründe etkin çözüm yöntemi sunmaktadır.

 •  - Küçük yapısı ile ergonomik ve pratik bir kullanım imkanı sunar,
 •  - El aletlerinin ve takımların çekmecelerde saklanarak kaybolmasına engel olur,
 •  - Sessiz çalışan çekmeceler sayesinde rahatlıkla eşyalar alınabilir, saklanabilir ve korunabilir,
 •  - Dolap içlerinde dikine ray kılavuz dikmeleri yer alır,
 •  - Yüksek emniyetli anahtar sistemine sahiptir,
 •  - Kaliteli ve her yere rahatlıkla götürülebilecek dayanıklı tekerlekleri bulunur,

 Bu özellikleri ile beraber yapısal açıdan elverişli tasarımıyla aletin ve birçok eşyanın rahatlıkla her yere taşınmasına olanak vermek mümkün.

 Farklı Tasarımlar Altında Takım Arabaları

 Kişisel isteklere ve kullanılacak eşyalar ile beraber sektöre bağlı olarak farklı model yapıları üzerinde takım arabaları ele alınmaktadır. Bu doğrultuda üretim anında çekmeceler, dolaplar ve raf sistemleri isteğe uygun şekilde yerleştirilmektedir. Her eklenti ve özellik sayısına bağlı olarak beklentiyi karşılayacak şekilde yerleştirilir. Kaynak üzerinden güçlü bir montaj imkanı sağlayan üretim kapsamında, pek çok alanda rahatlıkla değerlendiriliyor.

 Kaliteli ve Güvenli Kullanımı ile Takım Arabaları

 Her açıdan sağladığı avantajlar ve özellikler ile beraber, ayrıca kaliteli malzeme yapısı eşliğinde takım arabaları değerlendirilebilmektedir. Pek çok iş sektöründe aletlerin saklanmasına imkan tanıyan tasarımlar, bireysel olarak da değişik eşyaların yerleştirilmesine ve taşınmasına olanak sağlamaktadır. İnsan sağlığını koruyan kaliteli malzeme yapısı ve kullanışlı özellikleri sayesinde, uzun yıllar güvenli şekilde değerlendirmek mümkün. İhtiyaca uygun olarak alana göre kişisel istekler bazında üretim sağlanabilmektedir.

2 Ürün karşılaştırmaya eklendi

KARŞILAŞTIRMAYA EKLE