Plastik Bariyerler İle Etkili Bir Güvenlik 

Zorlu hava ve saha şartlarına karşı oldukça mukavemetli olan plastik bariyerler, iş güvenliğine dikkat edilmesi gereken çalışma alanlarında dikkat çekme ve uyarma görevlerini yerine getirmek üzere yerleştirilen bariyer sistemleridir. Etkili bir güvenlik sağlanması için işlevsel ve dayanıklılık bakımından üst düzeyde bir yapı ile imal edilen ekipmanlardır. Plastik malzemeden üretilmeleri, sağlam ve dirençli olmalarını sağlayan etmenlerden biridir. Ağırlıklı taban yapıları sayesinde devrilmelere karşı güçlü ve yüksek dirençlidir.

 Geceleyin özellikle karanlık bastığı zamanlarda yolculuk eden sürücüleri uyarmak için plastik gövdeleri reflektif bantlar ile kaplanmaktadır. Böylece yüksek seviyede görünürlük sağlanmaktadır. İstenildiği ve ihtiyaç duyulduğu zamanlarda zemine sabitlenebilme olanağı mevcuttur. Yivli nitelikleri ile sağ ve sol alanlara flaşör ya da plastik levhalar monte edilebilmektedir. Bütün bu özellikleri ile insan hayatının korunması ve güvenliğin sağlanmasında önemli bir görevi yerine getirmektedirler. 

 Plastik Güvenlik Bariyerlerinin Kullanım Alanları 

 Otoparklar, yol ayrımları, inşaat çalışmaları ve şantiyelerde, iş yeri ve iş güvenliği gerektiren değişik alanlarda uyarı amaçları ile plastik güvenlik bariyerleri sıklıkla kullanılmaktadır. Üstlendikleri görevleri en iyi şekilde yerine getiren bu bariyer türleri, sahip oldukları özellikler ile yaygın bir kullanım ağına hitap etmektedir. Bu da sanayi ve endüstriyel pek çok sektörde karşılaşılan ve envanter listelerinde mutlaka yer verilen ürünler olarak onları öne çıkarmaktadır.

 Plastik Güvenlik Bariyerlerinin Ölçüleri ve Öne Çıkan Özellikleri 

 Reflektif bantları ile yüksek düzeyde bir uyarı performansı sunarlar. Reflektörlü olmaları sebebi ile daha etkin bir uyarı sistemi sağlayan plastik güvenlik bariyerler taşıma ve istifleme uygulamalarında kolaylık sunarlar. Ölçüleri standart ölçüler dikkate alındığında ve imalatlarına ağırlık verilen ebatları düşünüldüğü zaman 150 cm uzunluğunda ve 100 cm yüksekliğinde olmaktadır. Elle kavrama kanalları sayesinde pratik bir biçimde taşınabilirler. Plastik güvenlik bariyerlerinin sıcaklık direnci -20 santigrat derece ile +60 santigrat derece arasındadır. 90 derece çevrilebilen ayaklarla istiflenebilirler.

 Yüksek performanslı iki yönlü uyarıcı şeritleri bulunmaktadır. Plastik güvenlik bariyerlerinin diğer bariyer sistemleri ile karşılaştırıldıkları zaman öne çıkan ve ayırt edici özelliklerinden bir diğeri bağlantı kepçeleri ile birbirlerine bağlanabilme özellikleridir.

 Plastik Güvenlik Bariyer Sistemleri Nereye ve Nasıl Monte Edilir? 

 Çok sayıda işletme ve fabrika çalışma alanlarında karşımıza çıkan plastik güvenlik bariyer sistemleri, kuruluma hazır bir biçimde gönderilmektedirler. Bunda hedeflenen amaç kolay, düzgün ve hızlı bir biçimde kurulumun gerçekleştirilmesidir. Plastik güvenlik bariyer ürünlerini sipariş ettiğiniz zaman size gönderilen ürünü ambalajından çıkartarak direk olarak bulunması gereken yere koyarak monte etmeniz yeterli. Kurulum ve istifleme kolaylıkları ile bu ürünleri kullanmayı düşünen iş sahiplerinin iş yükünü oldukça hafifleten ekipmanlar.

 Aksesuarlarının monte edilmesi de ana gövde yapılarının kurulumundan daha kolay. Tek yapmanız gereken kurulum talimatlarını dikkatli bir şekilde okumak. İhtiyaç duymanız halinde ise ürünleri satın aldığınız firmalardan satış sonrası destek ve garanti hizmetleri kapsamında profesyonel yardım alabilirsiniz. 

 Plastik Güvenlik Bariyer Sistemlerinin Fiyatları

 Günümüz koşullarında otoparklar için plastik bariyer ürünleri oldukça makul ekipmanlar olarak kabul görmektedir. Ticari amaçlarını huzur ve güven içinde kalite standartları düzeyinde plastik güvenlik ekipmanlarını kullanarak firmalar gerçekleştirebilmektedir. Elverişli kullanımları ve uzun ömürlü olmaları sebebi ile bariyer fiyatları sistematiği üzerinden maliyet giderleri ve ürünün hammaddesi, nitelikleri, aksesuarları gibi özellikleri dikkate alınarak fiyatlandırmaları yapılmaktadır. Bu fiyatlandırmalarda ekonomik seçenekler ağırlık kazanmaktadır.

 Otopark bariyerleri, en çok tercih edilen plastik güvenlik bariyerleridir. Otopark bariyerleri hem firmaların otoparklarına gelen müşteriler hem de ticari bir yöntem denemek isteyen girişimciler için oldukça kullanışlı ürünlerdir. Buna bağlı olarak fiyatları merak edilen ve sıklıkla fiyat karşılaştırmalarına konu edilen bariyer türleridir. Cazip fiyat avantajları ile piyasada satışa sunulan otopark bariyerleri HGS ve OGS gibi anten ya da buton, fotosel veya uzaktan kumanda gibi aparatlarla birlikte kalıcı ve kesin sonuçlar sağlamaktadır. 

 Plastik Güvenlik Bariyerler Sizlere Özel Fiyat Avantajları ile Hipaş'ta 

 Hipaş gibi sektörde güvenilirliği ve kaliteli hizmetleri ile tanınan firmalar, müşteri memnuniyetini en üst seviye gerçekleştirmek istedikleri için serbest piyasa ve rekabet şartları içerisinde müşterilerinin ceplerini yakmayacak uygun fiyat seçenekleri ile ürünlerini satışa sunmaktadır. Ekonomik fiyatlar, kalıcı, dayanıklı ve kullanışlı plastik güvenlik bariyer ürünlerini kolaylıkla ve istediğiniz sayıda tedarik edebilmeniz için Hipaş tarafından fiyat avantajları ve kampanyalarla sunulmaktadır. Hipaş'ın ürün seçeneklerini, özelliklerini www.hipas.com.tr sitesini ziyaret ederek detayları ile öğrenebilirsiniz.

2 Ürün karşılaştırmaya eklendi

KARŞILAŞTIRMAYA EKLE