Geniş Kullanım Ağı İle 400 X 600 Mm Delikli Kasalar

Taşıma, toplama, depolama ve muhafaza işlemlerini gerçekleştirmek amacı ile kasa arayışında olan çeşitli çalışma sektörleri birbirinden farklı modelleri ve özellikleri ile çok sayıda kasa tipini yakından incelemektedir. Bu incelemeler neticesinde 400 x 600 mm delikli kasalar pek çok firmanın tercihi olarak öne çıkmaktadır. Bu durumda şüphesiz delikli tasarımları ve ölçüleri ile ihtiyaçları tam olarak karşılayabilen dayanıklı kasa türleri olmasının etkisi büyüktür. Üretim ve satış süreçlerinde talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda plastik delikli kasa modellerine daha geniş bir alan ayrılmaktadır.

 Geniş Kullanım Ağı ile 400 x 600 mm Delikli Kasalar

 Delikli kasalar içerisinde 400 x 600 mm dış ölçülerinde üretilen plastik kasa modelleri, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Teknolojik ve hijyenik koşullarda, uluslararası kalite standartlarında üretilen bu özel ölçülü delikli kasalar, hemen hemen her sanayi ve endüstri sektör kollarında kullanımlarına sıklıkla rastlanan ürün gruplarıdır. Bu yaygın kullanım alanlarının başında süpermarketler, pazarlar, yapı marketler, kafe ve barlar gibi işletmeler, gıda, ilaç, otomotiv, lojistik, tarım sektörleri, birçok sanayi ve endüstri kolu yer almaktadır. 

 400 x 600 mm Delikli Kasaların Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

 Delikli kasalar, farklı ölçülerde üretilebilen, kullanıldıkları alanda ürünlerin en iyi şekilde toplanmasını, taşınmasını, korunmasını ve saklanmasını sağlayan dayanıklı yapısı ile dış etkenlere karşı dirençli kasa türleri olarak bilinmektedir. Hızlı ve pratik çözümler isteyen işletmeler, zaman ve ekonomik bakımından önemli tasarruflar sağlayabilmek için bu kasa türlerine yönelmektedir. Birbirlerinin içine geçebilen yapıları ile kat kat sıralanmaları da zaman ve ekonomik açıdan tasarrufa bir diğeri olan yer bakımından tasarrufu ekleyen özellikleri olarak belirmektedir.

 Delikli kasaların dış ebatları 400 x 600 x 100 mm ölçülerinde üretilen çeşitleri de delikli kasaların kullanıcılarına sunduğu tüm avantajları taşımakla birlikte ek avantajları ile yoğun talep görmektedir. Bu kasalar, çoğunlukla plastik malzemeden üretilmektedir. Bu ebatlarda üretilen delikli kasa modellerinde plastik yanlı ve altı delikli kasa modelleri yaygındır. El tutma yerleri açık olan bu delikli kasalar, kolay bir şekilde üst üste istiflenebilen özellikleri ile öne çıkmaktadır. Kolay temizlenebilmeleri de çeşitli ölçülerde üretilen delikli kasaların öne çıkan özelliklerinden birisidir. 

 Delikli kasalar, açık kasa tarzları ile ürünlere rahat bir şekilde erişebilme imkanını firma çalışanlarına ve mağazalarına gelen müşterilerine tanımaktadır. Delikli yapıları ile taşıdıkları, saklayıp muhafaza ettikleri ürünlerin her daim bozulmadan, deforme olmadan korunarak taze kalmalarını sağlamaktadırlar.

İnsan ve çevre sağlığına dost olarak üretilen ve satışa sunulan delikli kasalar, hijyenik kasa türleridir. Gıda hijyeninin oldukça önemli olduğu gıda sektörlerinde kullanım tercihlerinin başında gelmelerinin en önemli nedenlerinin başında da bu özellikleri gelmektedir. 

 400 x 600 mm Delikli Kasalar ile Uyumlu Aksesuarlar 

 Bu ölçülerde imal edilen delikli kasalar, aksesuarlar ile birlikte uyumlu bir biçimde farklı amaçlar içinde kullanılabilirler. Örneğin plastik 400 x 600 mm kasa taşıyıcı ile bu kasalar çok daha rahat bir şekilde bir yerden bir yere taşınabilmektedir. Tekerlekli taşıyıcı sistemleri, iş gücünü oldukça azaltmaktadır. Metal aparatları ile birlikte birbirlerine ilave edilebilmektedirler. Taraklı kasa seperatörleri de plastik 400 x 600 mm delikli kasalarda kullanılabilen ve değişik ürünlerin aynı kasada taşınabilmesine ve depolanabilmesine imkan tanıyan etkili bir parça olarak ortaya çıkmaktadır. 

 400 x 600 mm Delikli Kasaların Fiyatları 

 Delikli kasaların fiyatlandırmasında, malzeme kalitesi, ölçüler fiyatlandırmaları etkilemektedir. Bununla birlikte satın alınan adete bağlı olarak firmalar kendi insiyatifleri ile önemli fiyat indirimleri yapabilmektedir. Delikli kasa ölçüleri içinde sipariş listelerinde ve adetlerinde bariz bir şekilde diğer kasa türlerine üstünlük kurabilen 400 x 600 mm delikli kasalar, sağladıkları bir çok avantaj yanında oldukça ekonomik fiyatlarla müşterileri ile buluşmaktadır.

 Bu özel kasaları, plastik kasa imalatı ve satışı alanlarında yıllardır hizmet veren profesyonel firmalar cazip fiyat seçenekleri ile satışa sunmaya özen göstermektedir. Bu firmaların başında gelen Hipaş, internet sitesi üzerinden plastik ürün çeşitliliği ile müşterilerinin her türlü ihtiyacına en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunarak cevap vermektedir. Tüm fiyat indirimleri ve kampanyalara ilişkin haberleri yakından takip edebilmek için www.hipas.com.tr sitesini mutlaka belirli periyotlarla ziyaret etmeyi ihmal etmeyin. 

2 Ürün karşılaştırmaya eklendi

KARŞILAŞTIRMAYA EKLE