Delikli Katlanır Kasalar Ve Öne Çıkan Modelleri

Katlanır Kasalar, kasa türleri içerisinde yaygın ve elverişli kullanımları ile tercih edilen kasa çeşitlerinin başında gelmektedir. Farklı modelleri ve ürün seçenekleri ile birlikte imalatlarına oldukça önem verilen kasalardır. Bunun temel sebebi de sektörel ihtiyaçlar ve isteklerdir. Taşıma ve depolama ihtiyaçları yoğun olan firmalar pek çok kasa türü içerisinden önceliklerini belirleyerek katlanır kasalara yönelmektedir. Katlanır kasalar; tekerlekli, düz ahşap tabanlı ve palet entegreli modelleri yanında özel sipariş kapsamında ihtiyaç duyulan ölçülerde imalatları yapabilen kasalar olarak tercih edilen kasalardır.

 Katlanır kasalar özellikle uzun süreli kullanım imkanı vermeleri ile diğer kasa türlerinin önüne geçen kasa çeşitleri. Tasarımları ile kullanışlı ekipmanlar arasında gösterilmektedirler. Çalıştıkları alanda kasa türleri üretiminde ve bu ürünlerin satışı alanında tanınan firmalar, en kaliteli malzemelerden bu kasa türlerini üreterek kalıcı olarak kullanılabilecek şekilde tasarımlarını yapmaktadırlar. Bu tasarımlar arasında katlanır delikli kasalar; standart, katlanır, kapaklı, kapalı, çekmeceli ve seperatörlü kasa çeşitleri arasında göze çarpmaktadır. İhtiyaca uygun ölçülerde ve renklerde imal edilebilen ürünlerdir.

 Katlanır Delikli Kasalar ve Özellikleri

 Küçük ve büyük işletmeler, sipariş verdikleri katlanabilen yapılara sahip delikli kasa türleri ile birlikte stoklama ve taşıma problemlerine en etkili çözümleri bulmaktadırlar. Memnun kaldıkları bu ürünlere ilişkin olarak da diğer firmalara da bu ürünleri kullanmaları satın almaları yönünde tavsiyede bulunmakta ve örnek teşkil etmektedirler. Katlanır delikli kasaların sayesinde kolayca taşınabilmeleri ve saklanabilmeleri mümkündür. Bu bakımdan pratik bir kullanım olanağı sunan kasalardır. Firmaların depolama ve taşıma maliyetlerini önemli ölçüde azaltmaları ile önemli ekonomik katkıları olmaktadır.

 Katlanır delikli kasalar, kapalı olmayan ve hava ile teması gerekli olan ürünlerin saklanması, muhafazası ve stoklanmasında güvenilir bir biçimde huzur içinde kullanılabilen ürün gruplarıdır. Bunun temel nedeni ise hijyenik koşullarda, kalite standartlarına uygun bir şekilde üretimlerinin gerçekleştirilmesidir. İş güvenliği mevzuatına ve kullanım talimatlarına uygun olarak kullanılmaları gereken ürünlerdir. Temizliklerine her daim özen gösterilmelidir. Kolaylıkla temizlenebilir olmaları da özellikle gıda alanında kullanıldıkları düşünüldüğünde önemli bir avantaj olarak ortaya çıkmaktadır. 

 Geniş ürün çeşitleri ve tasarım seçenekleri ile raflar ve depolarda aynı işlevi gören malzemelere nazaran daha fazla tercih edilen delikli kasalar, katlanabilen kasalardır. Katlanabildikleri için ergonomik bir kullanım imkanı sağlamakla birlikte az yer kaplamaları sayesinde alandan işletmelerin büyük ölçülerde tasarruf etmelerine de yardımcı olmaktadır. Plastik malzemeden imalatları daha yaygın olarak görülmektedir. Plastik malzemesinin dayanaklılığı dikkate alındığında katlanabilen delikli kasaların sağlam ve dış etkenlere karşı dirençli ürünler oldukları ortadadır. 

 Katlanır Delikli Kasaların Kullanıldıkları Alanlar Nelerdir?

 Katlanır kasaların kullanıldıkları pek çok alanda delikli yapıları ile katlanabilen delikli kasalarda rahatlıkla kullanılabilmektedirler. Bu kullanım alanları içerisinde süpermarketler, manavlar gibi gıda sektörleri, unlu mamüller alanında çalışan işletme ve fabrikalar, elektronik ve endüstriyel ürünlerin üretim ve satış yerleri, kafeler, barlar, lokantalar, kozmetik mağazaları öne çıkan çalışma alanlarıdır. Bununla birlikte farklı ölçülerde üretilebilmeleri ve imalat sektörlerindeki yenilikler paralelinde yeni çıkan modelleri, tasarımları doğrultusunda çok değişik alanlarda da kullanılabilme özelliğini kazanan kasa türleridir. 

 Taşıma, saklama ve muhafaza etme ihtiyacının yoğun olduğu işyerlerinde hangi sektörde çalıştıkları fark etmeksizin iş güvenliği mevzuatına ve kurallarına uygun bir şekilde kullanılmak kaydı ile güven içinde kullanılabilecek olan delikli kasalardır. Katlanabilme avantajları ise standart katlanır kasalardan bu ürünleri başlıca ayırt eden özellikleridir. Genellikle standart ölçülerde üretilmekle beraber özel ölçülerde üretilebilen ve farklı renk yelpazesine sahip kasalar olarak ifade edilirler. 

 Katlanır Delikli Kasaların Fiyatları

 Katlanabilen delikli kasalar, kullanıldıkları iş yerinin depolama, taşıma ve muhafaza maliyetlerini büyük ölçüde azalttıkları için fiyatları ile sağladıkları maddi avantajlar karşılaştırıldığında oldukça uygun fiyatlı kasa türleridir. Delikli katlanabilen kasaların fiyatlandırılmaları; üretildikleri malzemenin cinsine, kalitesine, taşıdığı markaya, tasarımına ve modeline ve istenilen ölçülere göre farklılıklar taşımaktadır.

 Bu kasa modellerinin alımında satın alınacak olan adet miktarı da fiyatlandırmayı etkileyebilen bir faktör olarak nitelendirilebilir. Bazı firmalar, satın alınan adet sayısı paralelinde, satış fiyatları üzerinden satın alan firmaların bütçelerine katkıda bulunmak adına hatırı sayılır düzeyde fiyat indirimleri yapabilmektedir. Sadece satış indirimleri değil, delikli katlanabilen kasaların fiyatlarına ilişkin kampanyalarda düzenlenmekte olup, buna ilişkin ilgili internet sitelerinin sayfalarının yakından takibine özen gösterilmelidir.

2 Ürün karşılaştırmaya eklendi

KARŞILAŞTIRMAYA EKLE