Personel dolapları nedir, nerede kullanılır ve ölçüleri nelerdir?

Her işyerinde personelin kişisel olarak kullanabileceği dolaplar yer alır. Bu dolaplar farklı boyutları ve ölçüleri üzerinden ele alınmak suretiyle, amaca uygun şekilde üretimden geçer. Gündelik yaşamda hangi sektör olursa olsun, kişisel eşyaların saklanması ve temiz tutulması noktasında önemli bir potansiyel teşkil etmektedir.

 O yüzden kaliteli malzeme yapısı ile özel kilit sistemi üzerinden kolay kullanım sağlayacak yapı altında üretimden geçmelidir. Böylece vakit kaybetmeden personel güvenli şekilde işe hazır hale gelebilir ya da işten çıkmak için eşyalarını kolayca alabilir.

 Personel dolabı kişisel malzemeler için üretilmiş özel tasarım koruyucu malzeme kaplı dolap çeşitleridir. Birçok amaç doğrultusunda personelin kullanması için ona atanmış olan dolaplar olarak öne çıkıyor.

 Örneğin personele zimmetli iş güvenlik malzemelerinin korunması ve saklanması açısından değerlendirilir. Aynı zamanda personele ait olan kişisel eşyaların saklanması noktasında uygundur. İsteğe uygun olarak anahtarlı kilit ya da asma kilit üzerinden tasarımı gerçekleşebilmektedir. Bu durum kullanılacak alanın boyutlarına ve sektör ile beraber kişisel isteklere bağlı olarak değişkenlik gösterir.

 Personel Dolapları Özellikleri Nelerdir?

 Birçok farklı özelliği ile beraber personel dolapları günümüzde işyerlerinin vazgeçilmez yapıları arasında yer almaktadır. Bu doğrultuda personel dolabına ait olan özellikler üretim anında öne çıkar.

 •  - Kaynaklı sağlam çelik yapı altında üretilir,
 •  - Saç konstrüksiyonu yapı altında elektrostatik toz boyalıdır,
 •  - Gizli menteşe tasarımına sahiptir,
 •  - İsteğe bağlı olarak dolap içerisinde elbise askı kısmı bulunur,
 •  - Güçlü ve sağlam yapı altında çift emniyetli sürgülü döner asma kilit yer alır,
 •  - Farklı modellerinde özel raf sistemi bulunur,

 Bu gibi özelliklerin yanı sıra ortamı uyumlu şekilde yan yana tasarım altında üretimden geçmektedir. Aynı zamanda üretim hatları ile beraber ofisler konusunda kilitlenebilir gözlü eşya tasarımı bulunur.

 Personel Dolapları Nerede Kullanılır?

 Personel dolapları birçok farklı alanda sektöre bağlı olarak kullanılabilmektedir. Bu durumda amaca uygun şekilde farklı ölçüler ve yapılar üzerinden boyutları ile beraber üretimi sağlanır.

 •  - Marketlerde,
 •  - İnşaat sektöründe, 
 •  - Fabrikalarda,
 •  - Okullarda,
 •  - Hastanelerde,
 •  - AVM’lerde,
 •  - Ofisler,
 •  - Farklı üretim alanları,

 Bu şekilde daha birçok farklı alanda personel dolaplarını güvenli şekilde kullanmak mümkün. Her sektöre ve aynı zamanda kullanacak alanın yapısı ile boyutlarına bağlı olarak, farklı tasarımlar üzerinden güvenli şekilde ele alınmaktadır.

 Personel Dolapları Ölçüleri

 Kullanılacak alana uygun şekilde personel dolaplarının ölçüleri değişkenlik göstermektedir. Bu doğrultuda en ve boy ile beraber yük üzerinden ölçümler ele alınır. Özelikle dolap içerisindeki bölme sayısına bağlı olarak ölçüler farklılık ortaya çıkarır. Kaliteli malzeme ile kurumsal bir hizmet anlayışı altında ele alınan tasarımlar, yerleştirilecek eşyanın miktarına ve çeşidine uygun şekilde değişik ölçülerde tasarımdan geçer. Diğer yandan iç kısımdaki raf sayısı da yine ölçülerde farklılık yaratabilmektedir.

 Personel Dolapları Fiyatları

 Aynı şekilde personel dolapları boyutlarına ve tasarımlarına bağlı olarak değişik fiyatlar üzerinden ele alınır. Aynı zamanda malzeme yapısına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Tabi elde edilecek miktar üzerinden de fiyat farklılığı yaşanabilir. Kilit sistemi, raflar, dolap sayısı ve en ile boy üzerinden amaca uygun olarak farklı fiyatlar ile personel dolaplarını elde etmek mümkün. Kaliteli malzeme yapısı ile dayanıklı tasarımlar, güçlü kilit sistemi eşliğinde güvenli kullanım potansiyeli teşkil etmektedir. Genel olarak çok uygun fiyatlar ile beraber, güvenli şekilde sipariş oluşturmak mümkün.

 Uzun Ömürlü ve Kaliteli Personel Dolapları

 Kaliteli ve dayanıklı malzeme yapısı üzerinden uzun ömürlü personel dolapları, güvenli bir kullanım olanağı tanıyor. Aynı zamanda pratik ve kolay bir kullanım imkanı sayesinde, gündelik işler açısından zamandan kazanç sağlamaktadır. Özel tasarımları sayesinde fazla yer kaplamadan güvenli şekilde değerlendirme potansiyeli teşkil etmektedir. Konforlu yapısı ile hangi eşyalar olursa olsun rahatlıkla yerleştirilebilir ve sığdırılabilir. Kullanım amacına ve sektöre bağlı olarak farklı ölçüler ile beraber özellikleri kapsamında gerçekleştirilebilir.

 Her Ortama Uyumlu Personel Dolapları

 Değerlendireceğiniz sektöre bağlı olarak farklı özellikler üzerinden personel dolapları her ortama uyumludur. Özellikle yan yana değişik kombinasyonlar üzerinden mekana yerleştirilebilir. Böylece fazla yer kaplamadan geniş bir alan bırakılarak, gerekli eşyalar güvenli şekilde saklanabilir. Her sektöre uygun olarak üretimi sağlanan özgün yapılar, ölçüleri ve iç özellikleri ile uyumlu bir kullanım potansiyeli teşkil etmektedir.

2 Ürün karşılaştırmaya eklendi

KARŞILAŞTIRMAYA EKLE