Kapalı Plastik Konteynerler 

Plastik konteynerler, kasa gruplarında yer alan en büyük ürünler arasında yer almaktadır. Sanayi ve endüstri kollarında faaliyet gösteren pek çok sektör tarafından tercih edilen kapalı plastik konteynerler ayaklı, kızaklı, tekerlekli gibi farklı opsiyonlarla birlikte satışa sunulan konteyner ürünleridir. Ekonomik ve steril taşıma koşullarını sağlayan kapalı plastik konteynerler, ergonomik tasarımları ile öne çıkan konteyner türleridir. Aynı anda çok sayıda ürünün zedelenmeden nakliyesi imkanını sağlayarak nakliye giderlerini en aza indiren ürünlerdir. 

 Etkili Performans ve Yüksek Verim  

 Dayanıklı ve ekonomik kapalı plastik konteyner modelleri, plastik konteyner tipleri arasında en çok satışı yapılan konteynerlerdir. Sağlam yapılı uzun ömürlü kapalı modelli plastik konteynerler, taşıma süreçlerinden beklenilen performans ve veriminin en iyi şekilde elde edilmesini sağlayan ürünler olarak sektörde özel bir yere ve öneme sahiptirler. Etkili performans ve yüksek verim sağlayan plastik konteynerleri www.hipas.com.tr sitesi üzerinden bütçenize uygun avantajlarla satın alabilirsiniz. 

 Kapalı Plastik Konteyner Nerede Kullanılır? 

 Kapalı plastik konteyner, çeşitli modelleri, taşıdıkları özellikleri ve kullanıcılarına sağladıkları önemli avantajları doğrultusunda çok sayıda sektörde halihazırda kullanılan ürünlerdir. Üstendikleri taşıma görevleri düşünüldüğünde geniş kullanım alanlarına günümüzde yenileri eklenmektedir. Gıda sektörü, kimya sektörü, elektrik-elektronik sektörü, ambalaj sanayi, depolama sektörü, soğuk hava depolama, malzeme yükleme, tarım sektörü, nakliye ve lojistik alanlarında kapalı plastik konteyner çoğunlukla kullanılmaktadır.

 Kapalı Plastik Konteyner Ölçüleri 

 Kullanılacak alana bağlı olarak bu konteyner türlerinin ölçüleri değişkenlik taşımaktadır. Sektör içerisinde küçük ve büyük tasarımları ile öne çıkmaktadırlar. Ayrıca kullanıldıkları sektörde üretilen ürünlerin boyutlarına uygun ölçülerde üretimlerine ağırlık verilerek kullanıma elverişlilikleri sağlamaktadır. Depolama, nakliye ve taşıma gibi uygulamalar bakımından ürünlerin ağırlıkları dikkate alınarak nitelikleri değişebilmektedir. En, boy ve derinlik ölçülerinde standart ölçüler yanında özgün ölçülerde imalatları özel siparişler doğrultusunda yapılmaktadır.

 Farklı Ölçülerde Üretimin Önemi 

 Standart ve talebe göre özgün üretim aşamaları ile ortaya çıkan farklı ölçülerdeki kapalı plastik konteyner ürünleri, hangi sektörde kullanılırsa kullanılsın sundukları pratik kullanım sayesinde türlü iş alanlarına uyum sağlayan plastik konteyner tipleridir. Farklı ölçülerde üretimleri, kullanım alanlarını genişletmekle birlikte bu ürün gruplarından en etkili bir şekilde yararlanabilme olanaklarının önünü açmaktadır. Farklı ölçülerde üretim, değişik tasarım ve modellerin işlevselliğini artıran önemli bir etkendir. 

 Kapalı Plastik Konteyner Fiyatları

 Kapalı nitelikteki plastik konteyner fiyatları, belirli kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Bu kriterler arasında plastik konteynerlerin sahip oldukları özellikler, boyutları, farklı eklentileri gibi unsurlar ön plana çıkmaktadır. Standart olarak üretilen kapalı plastik konteynerlerde ise malzeme kalitesi, dayanıklılık ve direnç özellikleri bakımından ortak paydaya sahip ürünler, ekonomik fiyat seçenekleri ile çok fazla farklılıklar taşımadan alıcı firma veya şahıslarla buluşmaktadır. Bu ekonomik fiyatlar sayesinde sektörlere yaygın olarak ürünlerin dağılımı sağlanabilmektedir.

 Nakliye, depolama ve taşıma işlemlerinde kullanımı tercih edilen kapalı plastik konteyner çeşitleri, güvenilir uygulamalar için ideal ürünler olup, cazip fiyatlarla satışa sunulmaları bu ürünlere ihtiyaç duyan tüketicilerin lehine olmaktadır. Bununla birlikte plastik konteyner tabanına veya farklı bölümlerine eklenen yapılar nedeni ile farklı fiyatlar oluşabilmektedir. Genel olarak ise özgün imalat süreçleri ile yüksek teknolojik standartlar altında fabrikasyon plastik konteyner türleri oldukça uygun fiyatları ile elde edilebilmektedir. 

 Kapalı Plastik Konteynerin Özellikleri Nelerdir? 

 Depolama ve taşıma işlemleri ile beraber nakliye hususunda plastik konteyner ürünleri daha fazla tercih edilmektedir. Bunun ana nedeni ise bu ürünlerin sağladıkları önemli özelliklerdir. Bunlar şöyle sıralanabilir:

 •  - Kapaklı veya kapaksız imalatları yapılabilir.
 •  - Tamamen katlanabilme özellikleri bulunabilmektedir.
 •  - Kızak, tekerlek ve takoz gibi eklentiler yerleştirilebilir.
 •  - Pürüzsüz yüzeyleri bulunmaktadır.
 •  - Köşeleri sivri değildir. 
 •  - Kaliteli ve kalıcı kullanım sağlayan ürünlerdir.
 •  - Ürün modelleri çeşitliliği ile sektörel talep ve ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamaktadırlar.
 •  - Kir ve mikrop taşınmayacak özel malzeme yapılarına haizdirler.
 •  - Taşıma, nakliye ve depolama konusunda en akılcı çözümleri sunarlar.
 •  - Uygun fiyatlar ile tedarik etmek mümkündür.
 •  - İnsan sağlığını ve iş güvenliğini ön plana alırlar.
 •  - Güvenli bir şekilde sipariş verilebilirler.
 •  - RFID ve barkod kombine ile rahat takip olanağı uygulama sırasında gerçekleşebilmektedir.
 •  - Standart yapıda hazırlanan tasarımları ile eklentiler üzerinde ayrıcalıklı hale dönüşen ürünlerdir. 
   

2 Ürün karşılaştırmaya eklendi

KARŞILAŞTIRMAYA EKLE