Raflama Sistemleri Fiyatları ve Ölçüleri 2020

Birçok farklı iş alanında portatif ve pratik yapısı ile kullanım imkanı sağlayan raflama sistemleri, her alanın daha düzenli görünmesine olanak tanımaktadır. Özellikle başta marketler olmak üzere birçok farklı sektör adına ürünlerin düzgün ve düzenli görünmesine fırsat tanımaktadır. Standart yapı altında üretimi gerçekleştirilen modeller, aynı zamanda değişik aksesuar ve eklemleri ile fonksiyonel kullanım potansiyeli teşkil ediyor. Sağladığı işlevselliğin yanı sıra kaliteli malzeme yapısı sayesinde, uzun ömürlü ve dayanıklı şekilde değerlendirilmektedir.

 Farklı ürünlerin ya da eşyaların düzenli biçimde sıralanmasına ve kullanılmasına olanak tanıyan yapılara raflama sistemleri denmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere dikey doğrultuda üst üste yerleştirilmiş raf sistemleri, ürünlerin belli bir düzen içerisinde konulmasına imkan vermektedir. Tamamen demonte geçme ve vidalama sistemi üzerinden üretimi gerçekleştirilen bu modeller, herhangi bir kaynak olmadan ele alınmaktadır. Böylece her alana kolaylıkla kurulum ile beraber akılcı çözümler sunuyor. Kurumsal yapının yanı sıra bireysel olarak da amaca uygun farklı yerlerde değerlendirilebilir.

 Raflama Sistemleri Nerede Kullanılır?

 Ürün ya da eşyaların düzene girmesine olanak tanıyan raflama sistemleri, günümüzde birçok farklı alanda kullanılmaktadır.

  •  - Marketlerde,
  •  - Büyük alışveriş merkezlerinde,
  •  - Giyim mağazalarında,
  •  - Fabrikalarda,
  •  - Tamirhanelerde,
  •  - Üretim ve montaj ile bakım onarımın yapıldığı alanlarda,
  •  - Kişisel birçok farklı yerde,

 Amaca uygun olarak her yerde ortak kullanım imkanı sağlayan raflama sistemleri, özellikle ürün satışının yapıldığı alanlarda kullanışlı bir yapı sağlamaktadır. Böylece ürünler düzenli ve sırada şekilde yerleştirilmek suretiyle, müşterilerin kolayca ürünleri ulaşmasına imkan vermektedir. Aynı zamanda herhangi bir bakım ve onarım, üretim ya da montaj gibi işlemler söz konusu olduğunda, farklı aletlere kolayca ulaşım şansı vermektedir. Kullanılmayan ve gereksiz eşyaların yerleştirilmesi konusunda da değerlendirilen bir tasarım olarak öne çıkıyor.

 Raflama Sistemleri Ölçüleri

 Raflama sistemleri farklı boyutlar üzerinden ele alınabilmektedir. Kullanacak amaca ve alanı ile beraber raf sayısına bağlı olarak ölçüler değişkenlik gösterir. Daha yüksek ya da daha alçak boyutlar üzerinden ele alınabilmektedir. Yani en, boy ve derinlik açısından farklı ölçüler ile özgün tasarım altında hazırlanabilir.

 Ayrıca vidalama sistemi ve geçme tasarımı sayesinde raf sistemleri değişik boyutlar üzerinden kullanılabilmektedir. Kişisel istekler ve beklentiye bağlı olarak arzu edilen ölçüler üzerinden kaliteli malzeme yapısıyla üretimden geçen ürünler olarak öne çıkıyor. Aynı zamanda üzerine eklenecek olan farklı özellikler nedeniyle ölçüler değişkenlik gösterebilir.

 Raflama Sistemleri Fiyatları

 Boyutlarına ve eklenecek olan özelliklerine bağlı olarak farklı fiyatlar üzerinden raflama sistemleri temin edilebilir. Fakat ortak şekilde malzeme yapısı, vidalama sistemleri ve diğer aparatlar kaliteli üretim altında ele alınmaktadır. Özellikle bu galvaniz raf sistemleri herhangi bir boya ya da kaynak kullanılmadan hazırlanır. Böylece arzu edilen her yer için rahatlıkla sökülüp takılabilir ve güvenli şekilde montaj yapılabilir.

 Bu doğrultuda raf sayıları, avadanlık, arka bölüm ve daha birçok farklı yapısı ile beraber değişik fiyatlar üzerinden bu ürünler temin edilebilir. Fakat kullanışlı tasarımı ve kaliteli malzeme yapısına oranla çok uygun fiyatlar üzerinden temin etmek mümkün.

 Raflama Sistemleri Özellikleri Nelerdir?

 Raflama sistemlerinin en önemli özellikleri arasında tamamen demonte geçme ile beraber vidalama sistemi üzerinden sabitleme şansı vermesidir. Böylece kolayca kurulur ve herhangi bir sorun yaşamadan pratik bir kullanım potansiyeli sağlar. Diğer yandan tablalar çift dökümlü olması sayesinde, kenarlarında bulunan esme ile herhangi bir çökme yaratmaz. Böylece farklı ürünler uzun bir süre güvenli şekilde ve rahatlıkla raf sistemleri üzerinde tutulabilir. Değişik ekleme özellikleri üzerinden de raflama sistemleri amaca uygun değerlendirilebilir.

 Özellikle yan yana yerleştirilerek kullanım imkanı sağlayan avadanlıklar çok fazla tercih edilmektedir. Bu yapılar duvara monte edilmesi ile beraber raf sistemlerine de rahatlıkla yerleştirilmektedir. Böylece güvenli şekilde ürünler stoklanabilir ve sergilenebilir. Farklı renkler üzerinden ele alınan bu avadanlık modelleri, raf sistemlerinde sunduğu kolaylığın yanında müşteri gözünde saygın bir etki oluşturur.

 Özel Tasarım ile Kaliteli Raflama Sistemleri

 Pek çok farklı alanda özel tasarım üzerinden kullanım imkanı veren raflama sistemleri, kaliteli malzeme yapısı ile düzen sağlamaktadır. Standart yapı üzerinden değişik ölçüler ile beraber, farklı eklemeler eşliğinde monte üzerinden geçmeli bir yapı oluşturmaktadır.

2 Ürün karşılaştırmaya eklendi

KARŞILAŞTIRMAYA EKLE