Plastik Takım Çantaları Ve Fiyatları 2020

Günlük hayatta birçok eşyayı stoklamamız ya da yanımızda taşımamız gerekebilir. Bu gibi durumlar için tasarlanmış olan birçok farklı plastik çanta modeli bulunuyor. Özellikle de hırdavat eşyalarını bir arada düzenli bir şekilde tutabilmek için bu çantalara ihtiyacınız olabilir. Farklı boyutlarda ve özelliklerde üretilmiş olan plastik takım çantaları ile bunu kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Birçok farklı depolama gözü ile karşınıza çıkan takım çantaları onlarca farklı model ile vitrinlerdeki yerini almaktadır. Eğer bu çantalara sahip olmak isterseniz siz de ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz.

 Plastik Takım Çantası Modelleri Nelerdir?

 Plastik takım çantalarının kullanım amaçlarına ve yerine göre farklı modelleri bulunmaktadır. Bu modellerden kendinize ya da işletmenize uygun olanını seçebilirsiniz. Modüler ve menteşeli takım çantaları en çok bilinenler olsa da bunların dışında özel amaçlar için üretilmiş plastik takım çantaları da bulunuyor. Delikli plastik çantalar buna örnek olarak gösterilebilir.

 Modüler Kasa Modelleri

 Modüler kasa modelleri birçok parçanın bir araya gelmesi ile geniş depolama alanları oluşturabilirler. Yan yana ya da üst üste eklenerek genişletilebilen bu kasalar küçük eşyaların sıralanarak depolanmasına yardımcı olur. Özellikle işletmenizde küçük eşyaların düzenli bir şekilde stoklanması için kullanabilirsiniz. Farklı ebatlarda ve renklerde olması sayesinde kişisel depolama alanı olarak da kullanılabilmektedir.

 Modüler plastik kasalar bir araya getirildikten sonra istenilmesi durumunda duvara monte edilerek kullanılabilir. Özellikle kategorize etmek istediğiniz eşyalarınız varsa modüler kasalar üzerine etiketleme yaparak eşyalarınızı düzenli bir şekilde listeleyebilir ve aradığınız eşyalara kolayca ulaşabilirsiniz. Eğer el işi hobiniz varsa ve küçük eşyalarınızın birbirine karışmasını istemiyorsanız modüler kasalar ile bunu kolayca halledebilirsiniz. Modüler kasalar küçük ebatlarda olmaları sayesinde çok fazla yer kaplamadan depolama ihtiyacınızı karşılaşmış olacak.

 Menteşeli Kasa Modelleri

 Depolanacak eşyaların güvenliği de önemliyse menteşeli plastik takım çantaları tercih edilebilir. Menteşeler sayesinde hızlı bir şekilde açılan kapağı eşyalara daha kolay ulaşmanıza olanak tanır. Ayrıca kapaklar kapatıldıktan sonra hava ve toz geçişini engelleyerek depolanan eşyaların zarar görmesini engeller. Ev ya da işyerlerinizde kullanmadığınız ve güvenli bir şekilde depolamak istediğiniz eşyalarınız varsa menteşeli takım çantaları ile bunu sağlayabilirsiniz.

 Takım Çantası Ebatları

 Plastik takım çantalarının üretimi kolay olduğu için her türlü ebatta ve renkte model bulmanız mümkün. Minimal işler için oldukça küçük ve rengarenk kasalar bulabilir ve bunları bir araya getirerek kendi depolama alanınızı oluşturabilirsiniz. Daha büyük depolama gerektiren işler içinse büyük ebattaki modellere yönelmeniz gerekebilir.

 Takım çantaları her ne kadar plastik üretim olsa da kullanılan malzemenin kalitesi arttıkça dayanıklılığı da artmaktadır. Eğer zarar görmemesi gereken eşyalarınız varsa daha büyük ve kaliteli modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu modeller içerisinde yer alan farklı depolama seçenekleri farklı boyutlardaki eşyalarınızı farklı bölmelerde depolamanıza yardımcı olacaktır. Sağlam modeller sadece darbelere dayanmakla kalmayacak aynı zamanda toz ve ışık gibi eşyalara zarar verecek unsurları da uzak tutacaktır.

 Plastik Takım Çantaları Nerelerde Kullanılır?

 Plastik takım çantaları farklı modeller sayesinde farklı alanlarda kullanılabilir. Özellikle depolama ve yerden tasarruf etmek için kullanılsa da eşyaların taşınması ve güvenli bir şekilde saklanabilmesi için de kullanılabilmektedir. Hırdavat ürünleri ve yedek parçaların düzenli bir şekilde depolanması için çok fazla tercih edilirler. Kişisel kullanım alanlarında özellikle küçük eşyaları saklamak için de kullanılabilirler. Güvenle taşınması gereken bir eşyalar varsa plastik takım çantaları kullanılabilir.

 Kullanım alanlarına göre farklı modeller olduğu için takım çantası seçerken kullanacağınız alana göre seçim yapmalısınız. İşyerlerinde hırdavat tarzı eşyaların depolanması için kullanılacaksa daha büyük ebatlara sahip takım çantaları tercih edilebilir. Şantiye gibi taşımanın gerekeceği alanlar içinse çek çekli takım çantalarını tercih etmek gerekiyor. Evde kişisel amaçlar için kullanılacak takım çantalarının ise fazla ağır olmamasına ve fazla yer kaplamamasına dikkat etmelisiniz.

 Takım Çantası Fiyatları

 Farklı kullanım alanlarına yönelik üretilen farklı takım çantası modelleri bulunur. Her bir modelin özelliği ve boyutu birbirinden farklı olduğu için fiyatları da değişiklik gösterir. Özellikle kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ve farklı depolama seçeneklerine sahip olan plastik takım çantaları diğer modellere göre daha pahalı olabilmektedir. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra ürün seçeneklerine ve fiyatlarına göz atarak kendiniz için en uygun olan modeli alabilirsiniz.

 

2 Ürün karşılaştırmaya eklendi

KARŞILAŞTIRMAYA EKLE