200 X 300 Mm Kasalar Nerelerde Kullanılır? Ölçüleri Nelerdir?

Taşıma ve depolama süreçlerde en önemli araçlardan birisi olan plastik kasalar çeşitli boyutlarda karşımıza çıkmaktadır. Farklı ölçülerde bölümlenen kasalar ürün çeşitlerine özel olarak farklı boyutlarda imal edilmektedir. Her türlü işletmeye özel temel ekipman ihtiyaçları arasında yer alan kasa çeşitleri iş yeri sahiplerinin verimliliğine de katkı sağlamaktadır.

 Plastik Kasalar Nerelerde Kullanılır? 

 Perakende, depolama, endüstri, lojistik ve ofis ekipmanlarının arasında yerini alan kasalar uygun ısı altında yumuşak duruma geldikten sonra basınçla veya farklı iki bileşenin birleşmesi sonucu istenilen şekle getirilir. Taşımacılık sektöründe birincil görevi gören kasaların dayanıklılığı da iş yeri maliyetlerini önleyici bir faktöre sahiptir. Hayatımızın hemen her yerinde görebileceğimiz plastik kasalar kapalı ve açık modelleriyle de dikkat çekmektedir. Muhafaza saklama ve taşıma gibi pek çok geniş kullanım alanları olması dolayısıyla her işletmenin vazgeçilmezleri arasındadır. Ürün istifleme ve depolama açısından da ürünlerin düzen içerisinde saklanması hedeflenmektedir. Firma ihtiyacınıza göre 200 x 300 mm kasalar olabildiği gibi pek çok ebatta da üretim sağlanabilmektedir.

 Plastik Kasa Fiyatları Nedir?

 Ürünlerinizi taşıma ve saklama amacıyla kullanılan kasalar boyutlarına göre pek çok çeşitlilik içermektedir. Bu bağlamda bakıldığında kaliteden taviz vermeyen ürün kontrollerinin sıkı denetimlerden geçirildiği ve sağlam malzemelerin kullandığı kasalar tercih edilmelidir. Yine ayrıca hangi sektörde ve ne amaçla kullanacağınız da önem arz eder.

Öncelikle kasa üretim sonrasında yapılan denetimlerin de profesyonel bir şekilde yapıldığının bilinmesi gerekir. Tüm bu faktörler göz önünde bulundurulduğunda net bir fiyat söylemek pek mümkün değildir. Seçeceğiniz malzemenin boyut ve kalitesine göre plastik kasa fiyatları çeşitlilik göstermektedir. En doğru seçimi firmamız deneyimli personelleri ile iletişime geçerek yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz seçim sonrası uygun fiyatlarla sitemizden bulabilirsiniz. 

 Plastik Kasa Üretim ve Kontrol Aşaması Nasıl Gerçekleşir?

 Peki nedir bu denetim aşamaları bunlara bir göz atalım:

 •  Öncelikle hammaddenin önce havada sonra yoğunluğu sabit alkol içerisinde ağırlığının ölçümü yapılır.
 •  Hammadde içinde bulunan katkı ve dolgu oranı cinsi tayin edilmelidir ki bu işleme kül fırını adı verilir.
 •  Hammadde zaman ve sıcaklığa bağlı nasıl bir kütlesel değişim gösterecek kontrol edilmelidir.
 •  Mukavemet ölçümü yine standartlara bağlı olarak yapılması ve basınç dayanıklılığı ve mukavemet testleri uygulanmalıdır.
 •  Belirlenen standartlara göre stres çatlama testi uygulanır ki bu da sıcaklık testi anlamına gelmektedir. Bu esnada oluşan iç gerilim çatlakları tespit edilerek yine ürünün dayanıklılığı tespit edilir.
 •  Belirli sıcaklık koşullarında vereceği tepkimelerin kontrolü sağlanır.
 •  Ani darbe karşısında hammaddenin gösterdiği davranış tespit edilir.
 •  Hammadde içeriğinin nem miktarı tespit edilir.
 •  Zaman ve sıcaklık karşısında hammaddenin kütlesel değişimi kontrol edilir.
 •  Farklı ölçüm cihazları yardımıyla ürün büyüklüğü ve şekli açısından ölçüm yapılır ve teknik resim yardımıyla ebat kontrolü sağlanır.
 •  Yine istif testinden geçirilmek suretiyle gerçek kullanım koşullarında oluşan deformasyonlar tespit edilerek satışa sunulur.

 Plastik Kasa Üretiminde Kalite Neden Önemlidir?

 Tüm bu kalite standartları ürünün satışa sunulması açısından elzemdir. Satın alacağınız ürün kalitesi açısından bakılması gerekir. Kaliteli bir ürünle az maliyetle dayanıklı saklama ve taşıma plastiği ile firmanıza katkı sağlayabilirsiniz. Tüm sanayi ve özel sektörlerde kullanılan ürünlerin kalitesi bizler için önem taşımaktadır.

Hizmet kalitesi açısından müşteri memnuniyeti göz önüne alındığı için kaliteyi sizlere sunmaktayız. Tüm bu sayılan ürün kalite performans incelemeleri satın alacağınız ürünün daha güvenli bir şekilde uzun yıllar kullanıma sunulması amacıyla firmamız tarafından önem arz etmektedir.

 Plastik Kasa Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

 Öncelikle kurumsal bir firmadan almanız kalite standartları açısından önem taşımaktadır. Bunun nedeni ise almış olduğunuz malzeme ile ilgili yaşamış olduğunuz ufak bir sıkıntı da sizlere destek verilmesidir. Profesyonel ve alanında uzman satış danışmanları ile çalışabileceğiniz firmamız da sektörünüze özel çözümler üretilmektedir.

Hangi sektörde ne amaç için kullanacağınız gibi konular görüşülerek sizlere daha iyi hizmetler sunulması mümkündür. Ayrıca kasa üretim konusunda deneyimli bir firma ile çalışmalısınız. Kasanın dayanıklılık süreleri ve malzeme kalitesi de seçim açısından önem taşımaktadır.

 Plastik Kasa Ölçüsü Nedir?

 Taşıma ve depolama alanlarına göre farklılık gösteren plastik kasa ölçüsü sektörünüze konforlu ve özel çözüm sunabilmenin adıdır.

2 Ürün karşılaştırmaya eklendi

KARŞILAŞTIRMAYA EKLE