Farklı Modelleri İle Katlanır Kasalar Ve Fiyatları

Katlanır kasaların farklı modellerde özenle üretimleri bu kasalara olan ilgiyi artırmaktadır. Katlanır kasa, farklı kullanım alanlarına ve gereksinimlere bağlı olarak palet entegreli, tekerlekli ve düz ahşap tabanlı olarak üç değişik modelde imalatları yapılmaktadır.

Üretici firmalar, standart ölçülerde üretime daha çok ağırlık vermekle birlikte standart ölçülerin dışında farklı ebatlarda dış yüzey boyalı ya da firma logosu damgalı özellikler taşıyan firmalara özel kasa üretimleri de yapmaktadırlar. Bu durum ise katlanır kasa modellerinde özgün modellerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. 

 Katlanır Kasaların Kullanım Alanları 

 Kasalar, değişik kullanım alanları ile gıda sektöründen sanayi alanlarına, kozmetik sektöründen ticari işlemelere yaygın bir platformda tercih edilen ürünlerdir. Genellikle depolama ve taşıma işlemlerini gerçekleştirmek için seçilen ekipmanlardır. Birçok modeli bulunan kasalar, değişik ürün çeşitleri ile her sektörün ihtiyaçlarına ve taleplerine cevap verebilecek şekilde üretilmektedir. Bu kasa çeşitleri arasında müşterilerinin işlerini oldukça kolaylaştıran katlanır kasalar, yoğun talep gören kasalardır. Diğer kasalardan ayıran en temel özellikleri ise adından da anlaşılacağı üzere katlanabilir yapılarıdır. 

 Katlanır Kasalar ve İşlevleri 

 Katlanır kasaların, taşıma ve depolama maliyetlerini en aza indirgemek üzere tasarlanan ürünler olduğu göz ardı edilemez bir gerçek. Geniş ürün yelpazeleri ile raflarda ve depolarda yerleri başka ürünlerle doldurulamayan ürün gruplarıdır. Katlanabilir yapıları ile az yer kullanılmadıkları zamanlarda da az yer kaplamaları da sağladıkları önemli avantajlar arasında göze çarpmaktadır.

Katlanır kasalar sağlam ve ekonomik ürünler olarak modüler yapıları ile önemli işlevleri yerine getirmektedirler. Bu modüler yapıyı en iyi yansıtan ise ahşap katlanır kasalardır.  

 Öne Çıkan Katlanır Plastik Kasa Çeşitleri 

 Plastik kasalar, dış etmenlere karşı dirençli ve sağlam plastik malzemeden imal edilen ve kullanıcı firmalara uzun ömürlü bir kullanım sunan ürünlerdir. Bu açıdan güvenle kullanabileceğiniz ve envanter listelerinizde çok sayıda yer verebileceğiniz kasa türleridir. Üst düzey plastik kasalar, çoğu zaman bakım gerektirmezler ya da nadiren bakım gerektirirler. Darbelere karşı dayanıklıdırlar. Tasarımları ile elverişli bir kullanım imkanı sunarlar. Kontrol ve testlerden geçerek müşterileri ile buluşan hijyenik koşullarda üretilen kasalardır.

 Plastik kasaların pratik kullanımı ile pek çok sektör tarafından satın alınan türlerinden biri katlanır plastik kasalardır. Bu katlanabilen yapıya haiz kasaların öne çıkan başlıca çeşitleri bulunmaktadır. Daha çok gıda sektörlerinde karşımıza çıkan katlanabilen plastik kasa çeşitleri; genel amaçlı katlanır plastik kasalar, sanayi tipi katlanır plastik kasalar, delikli katlanır plastik kasalar ve özel plastik kasalardır. Bunlara ek olarak tekstil katlanır kasa, market katlanır kasa, gıda katlanır kasa, meyve katlanır kasa, sebze katlanır kasa, et ve balık katlanır kasa kullanım amacına göre beliren türleridir. 

 Katlanır Kasaların Özellikleri 

 Dayanıklı ve problemsiz bir kullanım olanağı sağlayan kasa çeşitleridir. Ekonomik ürün grupları içerisinde yer alırlar. Modülerdirler. Özellikle ahşap katlanır kasalar, eklenebilir ahşap katları sayesinde yüksekliklerinin istenilen ölçülere uygun olarak ayarlanabilir olması açısında avantajlı kasalardır. Bazı katlanır kasalar, farklı standart malzemeler ile imal edilebilmektedir. Kurulumları pratik kasalardır. Sağlam bir yapıya haiz olan katlanır kasaların, güçlü yük taşıma kapasiteleri önemli özellikleri arasında yer alır. Uluslararası ihracat ve ithalat normlarına uygun olan kalite standartlarında üretilirler.

 Katlanır kasalarda Ölçü

 Katlanır kasalar, genellikle kullanım amaçları ve kullanıldıkları sektörler doğrultusunda ihtiyaç duyulan standartlara uygun ölçü formlarında üretilen kasalardır. Bu standart katlanır kasa ölçüleri arasında; dış ölçüler 400x600x115 mm - iç ölçüler 376x576x106 mm - katlanır yükseklik 30 mm; dış ölçüler 400x600x230 mm - iç ölçüler 365x560x220 mm - katlanır yükseklik 73 mm; dış ölçüler 400x600x150 mm - iç ölçüler 376x576x141 mm - katlanır yükseklik 30 mm; dış ölçüler 300x400x230 mm - iç ölçüler 255x355x226 mm - katlanır yükseklik 65 mm gibi ölçüler göze çarpmaktadır. 

 Bu ölçüler ile katlanır kasa ölçüleri sınırlı değildir. Bu alanda satış yapan kaliteli ve güvenilir firmaların internet siteleri üzerinden aradığınız ölçülerde katlanır kasaları bulabilmeniz mümkün. Bu internet sitelerini ziyaret ederek ürünleri, özelliklerini, ölçülerini ve fiyat seçeneklerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Online sipariş, garantili satış, kapıda teslimat, ekonomik fiyatlar gibi avantajlar ile katlanır kasa ürün gruplarına hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2 Ürün karşılaştırmaya eklendi

KARŞILAŞTIRMAYA EKLE