RKLT Plastik Kasalar Ve Fiyatları

Hipaş modüler kasaları sadece otomotiv parçalarını taşımak için daha iyi bir yol değildir. Tedarik zincirinin her aşamasında maliyetleri azaltabilecek eksiksiz bir ambalaj çözümünün parçasıdır. Tüm otomotiv kasaları geri dönüştürülebilir plastikten ve istiflenebilir olarak tasarlanmıştır.

 RKLT kasalar elle tutulabilecek şekilde tasarlanmıştır ve maksimum mukavemet, güvenli istifleme ve ürün koruması sağlamak için genellikle pürüzsüz iç duvarlara sahiptir. Hipaş otomotiv parçaları için olan kasalar, maksimum alan kullanımı sunar ve depolama ve yıkama maliyetlerinden tasarruf etmek için temiz ve kullanıma hazır olarak gelir.

 Hipaş kasaları, çoğu otomotiv üreticisi ve tedarikçisi tarafından benimsenmiş ve tercih edilir duruma gelmişlerdir. 

 RKLT KASALARININ AVANTAJLARI

 •  -Kasa başına standart bir birim yük oluşturmak için kenetlenme özelliğine sahip güvenli ve sağlam bir taşıma platformu sağlayın.
 •  -Yeniden paketleme ve kategorilendirmeye gerek yok. Çeşitli kasa boyutlarına sahip modüler tasarım, çeşitli parçaların doğrudan hat tarafına teslim edilmesini sağlar
 •  - Maksimum mukavemet ve güvenli istifleme için darbeye dayanıklı malzeme ve güçlendirilmiş dış nervür ile ürün hasarını azaltın.
 •  -Sabit özellikler ile otomatik üretim ve hat tarafı rafları için uygundur.
 •  -Tamamen geri dönüştürülebilir malzemelerle çevresel etkiyi azaltın ve atık malzemeleri tedarik zincirinden çıkarın.
 •  -Yüksek görünürlük endüstri standardı etiket tutucuları ile kasa içeriğini kolayca belirleyin.
 •  -Daha fazla konfor ve güvenlik için ergonomik el tutamaklarıyla kullanım verimliliğini artırın.

 BÜYÜK VE KÜÇÜK, YENİDEN KULLANILABİLİR KASALAR

 Hipaş olarak, ambalajınızın çeşitli tipte parçalara ihtiyacı olan çok çeşitli standart, yeniden kullanılabilir plastik kasa üretimlerine sahibiz. Her biri tedarik zincirini optimize etmek ve ürünlerinizi daha iyi yönetmek için özel olarak tasarlanmış, dünya çapındaki müşterilere büyük ve küçük yeniden kullanılabilir kasalar sunuyoruz. İşinizi kolaylaştırma ve yeniden paketleme ve hat tarafı atık giderme gibi katma değerli olmayan etkinlikleri ortadan kaldırıyoruz.

 İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ YERDE KULLANIMA HAZIR

 Taşıma konusunda asla endişelenmene gerek yok. Kasalarımızı temizlerken, bakımını yaparken, tamir ederken, teslim ederken ve toplarken, ihtiyaç duyduğunuz anda ve yerde kullanıma hazır kasalara sahip olacaksınız.

 Karayolu Yükünüzü Optimize Edin

 Platform yelpazemizde, istiflenebilir küçük kasalar ve katlanabilir büyük kasalarımız ile nakliye ya da depo kullanımınızı optimize etmek mümkündür.

 Verimli ve Güvenli Çalışma Alanları Elde Edin

 Küçük kasalarımız; turboşarjlar, cıvatalar, fişler, vidalar, fren diskleri, borular, pompalar ve filtreler gibi daha küçük bileşenleri taşımak için tasarlanmıştır. Bu dayanıklı küçük kaplar hat tarafında kullanım için uygundur, alanı optimize eder, atık ve kirlenmeyi azaltır. Kapaklarımız da paletlerimize sığacak ve istiflenecek şekilde tasarlanmıştır, böylece hareket alanı çoğalacak; daha verimli ve güvenli bir çalışma ortamına da imkan sağlayacaklardır. 

 Maksimum Ürün Koruması ve Yük Dengesi

 Büyük kasalarımız; katalizörler, radyatör ızgaraları, şanzıman, motor parçaları ve piller gibi ürünleri toplu olarak taşımak için tasarlanmıştır. Kullanılmadığında, değerli depolama alanından tasarruf etmek için katlanırken, maksimum ürün koruması ve yük dengesi sağlar.

 Paletlerimiz ve kapaklarımız, sürekli olarak kullanıma uygun paletlere ihtiyaç duyduğunuz ülkelerde veya sınırlarda mal göndermeniz için tasarlanmıştır. Dünya çapındaki müşterilere yüksek kaliteli ve yeniden kullanılabilir paletlere sahibiz. 

 Deniz Yükünüzü Optimize Edin

 Kıtalar arası ürünlerin taşınmasının kendi riskleri ve verimsizlikleri olduğunu biliyoruz, bu nedenle işleri kolaylaştırmak için bir dizi yeniden kullanılabilir kasa ve çözüm geliştirdik.

 Ürünlerimiz, kıtalararası taşımacılık için ambalajlama çözümüdür. Birden fazla katlanabilir boyutta gelen kasalarımız, kapasitesini en üst düzeye çıkarmak için özel olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle bileşen hacmini artırır. 

 Ürün Tasarımı ve Gelişiminde Hep Beraberiz 

 Ürünlerinizin her zaman güvenli olmasını sağlamak için bir dizi Ar-ge çalışmalarından geçtiğini bilmenizi isteriz. Basitlik ve verimlilik sağlayacak şekilde tasarlanmışlardır. Bu nedenle, size daha az ürün harcamasıyla daha fazla ürün koruması, paket yoğunluğu ve alan kullanımı sağlamak için ek tasarımlar yapmakta ve sizlerin desteği ile kendimizi geliştirmekteyiz.

 RKLT KASALAR: DAYANIKLI, İSTİFLENEBİLİR, KİLİTLEME TABANLI 

 RKLT kasaları, otomotiv endüstrisindeki lojistik süreçlere özel olarak uyarlanmıştır. Bu otomotiv kapları son derece dayanıklıdır, UV ışığına dayanır ve yıkama ve temizlemeye dayanıklıdır. RKLT kasalar, istiflenebilir ve organize edilebilir. Elektrostatik kilitleme tabanları ve pürüzsüz tabanlı olarak aralıkları mevcuttur.

 'KLT' terimi Almanca'dan gelir. Açılımı Kleinladungsträger olan sözcüğün, İngilizce'de karşılığı, küçük yük taşıyıcı'dır.

 RKLT KASALAR NASIL FAYDA SAĞLAR?

 Hipaş, ürünlerinizi tedarik zinciriniz aracılığıyla depolamak, taşımak ve korumak için maliyet açısından optimize edilmiş, çevresel açıdan sürdürülebilir bir yol sunar.

 Daha iyi bir gezegen 

 Mümkün olan en düşük maliyetle daha fazla çevresel fayda sağlamak için optimize edilmiş tedarik zincirleri sunar.

 Daha az kasa ile daha fazlasını taşıyın

 Daha iyi bir taşıma ve operasyonel verimlilik sunar.

 Tedarik zincirinizi optimize edin

 Daha az paketleme, depolama, nakliye ve taşıma maliyetleri ile ön plana çıkar.

 RKLT KASALARININ ÖLÇÜLERİ 

 Çeşitli endüstrilere hitap eden, güçlü tabanlı kasalar yine farklı amaçlara hitap edebilmesi için çeşitli ölçülerde bulunmaktadır. 

 •  -200x300 mm Kasalar
 •  -300x400 mm Kasalar
 •  -400x600 mm Kasalar
 •  -400x800 mm Kasalar
 •  -480x690 mm Kasalar
 •  -400x1200 mm Kasalar
 •  -600x800 mm Kasalar 

 R-KLT KASALARININ FİYATLARI

 Endüstriyel ürün gamımızın zenginliği bakımından sizlere daha iyi hizmet verebilmek isteriz. Teknik sorularınız ve fiyatlandırma bilgisi için sitemiz üstünde bizlere ulaşabilir ya da teklif@hipas.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacak, ürünün teklik bilgisi ve fiyatlandırması hakkında bilgi verilecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

2 Ürün karşılaştırmaya eklendi

KARŞILAŞTIRMAYA EKLE