Çekmeceli Takım Dolapları

İş hayatında ve özel hayatta kullanılan plastik ürünler giderek artmaktadır. Birçok sebepten ötürü plastik günümüzde vazgeçilmez bir materyaldir.

 Pazarda karşımız çıkan kasalarda sebze, meyve ve diğer gıda maddeleri stoklanmaktadır va ya taşınmaktadır. Marketlerin sepet ve satış arabalarından, reyonlarında kullandıkları ve teşhir ya da taşıma amaçlı kasaları ya da benzeri ürünleri rengarenk plastikten imal edilmiştir.

 Evlerde kullanılan mutfak gereçlerinden, banyolarda kullanılan ürünlere, temizlik kovalarına kadar pek çok eşya plastik maddeden üretilmiştir.

 Plastik Neden Tercih Edilmektedir?

 Plastik, kolay işlenebilen ve istenilen forma kolaylıkla girebilen bir ham maddedir. Bunun yanında plastik malzeme zaman zaman başka bir malzeme ile ikame edilemeyecek bir fonksiyona da sahiptir. Bu nedenle elektrik kablo üretimi gibi spesifik ürünlerin üretiminde kullanılmak zorunluluğu vardır. Öte yandan plastik maliyet yönünden de cazip bir üründür ve nihai tüketiciye hitap eden ürünlerin imalatında da tercih edilmektedir. Ayrıca plastik kolay renklendirilebilir bir maddedir. İmalat sanayi bu özelliği nedeniyle de tercih etmektedir. Plastik malzemeden mamul ürünlerin kullanımı hem hijyeniktir hem de son derece dayanıklıdır.

 İmalat Sanayi Ve Fabrikalarda Kullanılan Plastik Ürünler Nelerdir?

 İmalat sanayi ve fabrikalarda kullanılan plastik ürünler çok çeşitlidir. Plastik paletler, plastik kasalar hemen hemen her işletmede mutlaka bulunan araç gereçlerdir. Plastik kasalar hem taşıma amaçlı hem de stoklamak amaçlı kullanılmaktadır. Üretilen ürünlerin taşınması plastik paletlerle olduğundan her fabrikada kullanılan ürünlerdendir.

 Hipaş, firma olarak Türkiye' de bu tür ürünlerin bir numaralı üreticisi durumundadır. Cnc takım dolapları, plastik raf kutulu standlar, plastik takım çantaları, çekmeceli takım dolaplar  malzeme dolapları, endüstriyel dolap, çeşitli ebatlarda plastik kasalar gibi sayısız ürünü imal etmektedir. Çok büyük bir müşteri kitlesine hitap eden geniş yelpazede bir ürün portföyüne sahiptir.

 Çekmeceli Takım Dolapları Nedir?

 Çekmeceli Takım Dolapları her işletmenin ihtiyaç duyduğu demirbaşlardandır. Büyük ve küçük işletmelerde, mağazalarda sergileme, depolama, düzenleme amaçlı olarak kullanılmaktadır. Hipaş çekmeceli takım dolaplarının imalatında sağlam çelik ve saç konstrüksiyon kullanmaktadır. Bu nedenle kaliteli ve çok dayanıklı ürünleri ile sizler de işletmenizdeki takım ve aletlerinizi ya da küçük yedek parçalarınızı uygun ortamda saklamış olacaksınız.

 Hipaş Çekmeceli takım dolaplarının ayak kısımlarında rotil ayaklar kullanmaktadır. Ayrıca çift emniyetli kilit sistemi ile ve 80 kg kadar taşıma kapasitesine sahip olması ile de çok beğenilmektedir.

 Bu ürünlerin üst zeminlerinde şık görünüm kazandıran ve iyi bir çalışma zemini sağlayan 18 mm suntalam kullanılmaktadır.

 Çekmecelerin tabanlarında kauçuk levha kullanılmaktadır. Talebe göre de 3 veya 4 kanallı seçenekleriyle plastik seperatör ya da 3 x 3 metal seperatör uygulanabilmektedir.

 Çekmeceli Takım Dolapları Hangi Ebat Ve Şekillerde Üretilmektedir?

 Çekmeceli takım dolapları Hipaş firması tarafından çok geniş bir çeşitlilikte üretilmektedir. Standart çekmece mavi renk olarak satışa sunulmuştur.

 Yanı sıra plastik kutu seperatörleri de kırmızı renkte üretilmektedir. Plastik kanal seperatörler satışa sunulan bir başka üründür.

 Hipaş ayrıca metal seperatör üretimi ile de müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

 Çekmeceli Takım Dolapları Çeşitleri Nelerdir? Hangi Renklerde Üretilmektedir?

 Çekmeceli takım dolaplarının birçok çeşidi üretilmektedir.

  1.  570 x 410 x 300 mm dış ölçülere sahip ve mavi renk üretilen merkezi kilitli bir çekmeceli
  2.  570 x 560 x 300 mm dış ölçülere sahip ve mavi renk üretilen merkezi kilitli iki çekmeceli 
  3.  570 x 410 x 830 mm dış ölçülere sahip ve mavi renk üretilen merkezi kilitli beş çekmeceli
  4.  570 x 560 x 730 mm dış ölçülere sahip ve mavi renk üretilen tek çekmeceli yüksek dolap
  5.  570 x 560 x 730 mm dış ölçülere sahip ve mavi renk üretilen dolap
  6.  570 x 560 x 830 mm dış ölçülere sahip ve mavi renk üretilen 9 çekmeceli dolap
  7.  570 x 560 x 1030 mm dış ölçülere sahip ve mavi renk üretilen 7 çekmeceli dolap
  8.  570 x 710 x 1230 mm dış ölçülere sahip ve mavi renk üretilen 11 çekmeceli dolap
  9.  725 x 1010 x 1030 mm dış ölçülere sahip ve mavi renk üretilen 10 çekmeceli dolap

 Hipaş, kaliteli ve dayanıklı çekmeceli ve çekmecesiz takım dolaplarında da müşterilerine çok geniş bir ürün çeşitliliği ile hizmet vermektedir. Ürünler bunlarla sınırlı olmayıp Hipaş firmasının web sayfasında ayrıntılı ürünleri görebilir ve ihtiyacınıza uygun olanını satın alabilirsiniz.

2 Ürün karşılaştırmaya eklendi

KARŞILAŞTIRMAYA EKLE