300 x 400 mm Kasa Fiyatları Ve Özellikleri

Plastik kasalar taşıma ve depolama gibi pek çok süreçte önemli rol oynarlar. Çeşitli boyutlarda ve farklı ölçülerde karşımıza çıkan kasalar ürünlerinizin çeşit ve özelliklerine göre farklılıklar göstermektedir.

Her türlü işletmeye özel olarak üretilebilen farklı boyutları mevcut olan kasalar işletmenizin verimliliğini artırıcı bir araç olarak karşımıza çıkmaktadır. Ölçü boyutları olarak karşımıza çıkan plastik kasalar 200 x 300, 300 x 400, 400 x 600 gibi pek çok boyutu barındırmaktadır. İhtiyacınıza yönelik olan kasa türünü sitemizde kolayca bulabilirsiniz.

 Plastik Kasaların Kullanım Amacı Nedir?

 Pek çok farklı sektörde kullanılan kasalar genellikle taşıma, saklama, ofis malzemeleri içerisinde yer almaktadır. Kalite açısından her sektörde ayrı bir önem arz etmektedir. Uygun ısı koşulları sağlandıktan sonra yumuşak duruma gelen plastiğin basınç ve bileşen yoluyla birleşmesinin ardından istenilen şeklin alınmasıyla elde edilir.

 Hayatımızın hemen her yerinde görebileceğimiz plastik kasalar kapalı ve açık olmak suretiyle iki farklı şekilde de karşımıza çıkabilmektedir. İşletmenizin ihtiyacına göre açık ve kapalı şekilde de tercih etme olanağına sahipsiniz. Taşımacılık sektöründe özellikle de dayanıklılık birincil derecede önem arz eder. Her işletmenin vazgeçilmesi olmasının nedeni hem muhafaza hem saklama hem de taşıma gibi pek çok amaca hizmet vermesidir. Ürünlerin istifi açısından da kolaylık sağlayan plastik kasayı firma ihtiyacınıza göre 300 x 400 mm kasalar olmak üzere de sipariş verebilirsiniz.

 Plastik Kasa Üretim Sonrası Hangi Kontrollerden Geçer?

 Kalite standartlarına uygun olarak üretilmesi gereken plastik kasa kontrolleri önemlidir. Firmamız tarafından öncelikle kül fırın kontrolü sağlanır bunun amacı hammadde içerisinde kullanılan katkı ve dolgu oranını hesaplamaktır. Hammadde mukavemet ölçümünün de yine standartlara uygunluğu kontrol edilerek basınç ve dayanıklılık testinde geçirilir.

Belirlenen standartlara uygun olması koşuluyla çatlama testi de yapılır ki ürün hangi sıcaklıkta çatlama gösteriyor tespit edilir. Bunun amacı sıcaklığın değişmesi koşulunda plastiğin vereceği tepkimenin ölçümüdür. Yine ani darbe karşısında nasıl bir davranış sergileyeceği de uzmanlarımız tarafından kontrol edilir. Tüm bu işlemlerin genel amacı ise ürünlerin standartlara uygun kaliteli olarak müşterilerimize ulaşmasını sağlamaktır.

 Plastik Kasanın İşletmeye Maliyeti Nedir?

 Plastik kasalar boyutlarına göre farklı fiyatlar da karşımıza çıkmaktadır. Burada boyut önemli olduğu kadar kullanılacak sektör de önem taşımaktadır. İşletmenizin yaptığı işe göre seçimi yapılacak plastik kasaların üretim aşamasında sıkı kontrol ve denetim sağlayan firmamız uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermektedir.

Fiyat önemlidir ancak malzeme kalitesi ve denetim aşamalarının da tam ve eksiksiz olarak yapılması da işletmeniz için önemli olmalıdır. Firmamız bu konuda hassasiyet göstermekte ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktadır. Almış olduğunuz ürünü uzun yıllar kullanabilmeniz adına gerekli öz veriyi sarf eden deneyimli kadromuzla yüzünüzü güldürmeye talibiz.

 Plastik Kasa Üretim Sonrası Neden Denetlenir?

 Müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek birincil hedefimizdir. Kurumsal bir firma olma yolunda önce hizmet ve kalite anlayışıyla yola çıktığımız için denetimlerimizi yerinde ve gerekli bulmaktayız. İşletmenizin ihtiyacını karşılamış olduğumuz ürünümüzün sizlerle birlikte uzun yıllar hizmet verebilmesini hedeflemiş olmamızdan dolayı kalite sürecine önem vermekteyiz.

Taşıma esnasında çatlayan ve kolaylıkla atıl duruma gelen bir ürün işletmenizin maliyetine zarar verici bir etken olacaktır. Bu nedenle denetim aşaması çok büyük önem arz etmektedir. Saklama koşullarında yine ani bir darbe karşısında çabuk kırılan bir ürün istemiyorsak denetim aşamasına dikkat eden bir firma ile çalışmakta yarar vardır.

 Plastik Kasalar Hangi Sektörlerde Kullanılır?

 Taşıma depolama gibi ihtiyaçları olan tüm sektörlerde plastik kasa önemlidir. Taşıma sektöründe kullanımına baktığımızda pek çok ürünün güvenle taşınması açısından önemlidir. Depolama olarak baktığımızda yine ürünlerin güvenle depolanması açısından üst üste istiflenmesine rağmen dayanıklı olması açısından kalitesi önemlidir. Ofis malzemesi olarak da kullanılabilen plastik kasalar yine burada da taşıma amacıyla kullanılmaktadır.

Gıda sektöründe de vazgeçilmez bir taşıma aracıdır ki burada da yine ağırlık dayanıklılığı önemlidir. Özel sektör ve sanayi sektöründe vazgeçilmezdir. Firmamız uzun yıllar kullanabilmeniz açısından dayanıklı ve kaliteli plastik kasalarıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli unsurdur. Ayrıca almış olduğunuz ürünün uzun yıllar kullanılabilmesi ise bizim için gelişim unsurudur. Fikirlerinize ve maliyetlerinize önem veriyor sizleri gereksiz masraflardan kurtarmayı istiyoruz.

2 Ürün karşılaştırmaya eklendi

KARŞILAŞTIRMAYA EKLE