Takım Asma Panoları Fiyatları Ve Ölçüleri 2020

Farklı işyerlerinde düzen sağlamak ve neyin nerede olduğunu daha iyi anlayabilmek için, takım asma panoları büyük öneme sahiptir. Özellikle iş için kullanılacak eşyaların zaman kaybetmeden değerlendirilebilmesi için yerli yerinde malzemelerin tutulmasına olanak sağlamaktadır. Bütün farklı modellerde kullanılabilen bu paneller, değişik boyutlar üzerinden de ele alınabilmektedir. Kanca askısı yapısıyla sistematik bir düzen yakalayan bu ürün, aynı zamanda alanın dağınık görülmemesine imkan vermektedir.

 Ekipman ve malzemelerin kaybını minimum seviyeye indirmek, alanın düzenli görünmesini sağlamak ve istenileni hemen ulaşmak için kullanılan tasarımlara takım asma panosu denmektedir. Özellikle elde edilen düzen ile beraber, yapılacak işler konusunda gerekli alet ya da eşyalar anında bulunabilir. Üstelik alanda düzen kurmasının yanı sıra, eksilen takımların ya da eşyaların kolayca fark edilmesine ve tamamlanmasına imkan vermektedir. Aletlerin sistematik bir şekilde yerleştirilmesine imkan veren mobilyalar olarak değerlendirilen takım asma panosu, bütünlük imkanı sağlamaktadır.

 Takım Asma Panoları Nerede Kullanılır?

 Takım asma panoları akla gelebilecek birçok farklı yerde kullanılabilmektedir.

 •  - Endüstriyel alanlarda,
 •  - Marangozhanelerde,
 •  - Restoranlarda, 
 •  - Kafelerde,
 •  - Fabrika alanlarında,
 •  - Farkı tesislerde,
 •  - Araç tamir alanlarında,

 Bu gibi daha birçok değişik noktada güvenli şekilde kullanmak mümkün. Özellikle çalışma arabaları ile beraber üretim, montaj ve bakım konusunda farklı masalarda eşyaların düzen almasına imkan tanımaktadır. Masa üstlerine ya da duvara monte edilmek suretiyle güvenli şekilde kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

 Takım Asma Panoları Ölçüleri

 Çalışma alanlarının düzeni ve tertibini sağlama konusunda etkin bir çözüm sunan takım asma panoları, birçok farklı ölçü doğrultusunda ele alınabilir. Özellikle şekil bakımından kare ya da dikdörtgen ve birçok değişik tasarım üzerinden ele alınmaktadır. Önemli olan kullanılacak eşyanın yapısı, sayısı ve montajı gerçekleştirilecek duvar ya da masadır.

 Böylece uyumlu şekilde değişik en, boy ve derinlik açısından tasarımı gerçekleştirilen takım asma panoları, neyin nerede olduğunu anlayabilmek için kolaylık vermektedirler. Değerlendireceğiniz alana bağlı olarak farklı boyutlar üzerinden özgün tasarım altında bu ürünleri elde edebilirsiniz. Genelde kare ve dikdörtgen şekilleri ile beraber, değişik ölçüler üzerinden ele alınabilmektedir.

 Takım Asma Panoları Fiyatları

 Sundukları ayrıcalıkların yanında takım asma panolarının fiyatları oldukça düşüktür. Ancak boyutları ve özellikleri ile beraber eklemeleri kapsamında fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir. Kullanacağınız alana bağlı olarak değişik ölçüler üzerinden standart yapı altında veya eklemeleri ile değerlendirebilirsiniz. Ancak malzeme bakımından ortak şekilde her biri kaliteli yapı altında özel üretimden geçer. Böylece birçok aleti ve eşyayı rahatlıkla taşıma kapasitesine sahip olan takım asma panoları, her alanda büyük rahatlık tanımaktadır. Farklı ölçüler ile beraber arzu ettiğiniz tasarıma uygun fiyatlar ile güvenli şekilde temin edebilirsiniz.

 Takım Asma Panoları Özellikleri Nelerdir?

 Birçok farklı özelliği ile beraber takım asma panoları, kullanılacak alanda farklı ayrıcalıklar tanımaktadır. Bu sebepten dolayı hem kurumsal olarak hem de bireysel açıdan bu pano çeşitleri günümüzde oldukça popüler hale geldi.

 •  - Modüler olarak kullanılan takım asma panoları istenildiği zaman genişletilebilir,
 •  - Kanca askı yapısıyla sistematik bir düzen kurar,
 •  - Masa üstlerine ya da duvara monte edilebilir,
 •  - İstenilen eşyaya da alete kolayca ulaşım imkanı sağlayarak zamandan kazanç fırsatı sunar,
 •  - Takım içerisinden yaşanan eksikliğin hemen fark edilmesine olanak verir,
 •  - Yakalanan düzen ile beraber müşteri gözünde saygın bir etki oluşturur,

 Bu şekilde pek çok özellik ve avantajı ile beraber, takım asma panosu her açıdan karışıklığı ortadan kaldırmaktadır. Sağlıklı bir çalışma alanı oluşturabilmek için farklı işyerleri ve bireysel olarak evlerin vazgeçilmez tasarımları arasına girmiş durumda.

 Her Alana Uygun Kaliteli ve Özel Tasarım Takım Asma Panoları

 Akla gelebilecek birçok farklı alanda uyumlu şekilde takım asma panolarını kullanmak mümkün. Yapısal bakımdan işlevsellik sunan bu ürün, özellikle ekipman ve malzemelerin kaybını en düşük seviyede tutmaktadır. Kaliteli malzeme yapısı ile uzun yıllar kullanım imkanı sağlayacak olan bu özel tasarımlar, aynı zamanda elektrostatik toz boyalı yapı altında hazırlanır. Delikten deliğe 30 mm mesafe ile beraber eşyaların rahat şekilde yerleştirilmesine ve alınmasına imkan vermektedir. Kolay montajı ve rahat kullanımı ile birçok farklı sektör için sağlıklı çalışma ortamı yaratmaktadır.

2 Ürün karşılaştırmaya eklendi

KARŞILAŞTIRMAYA EKLE