Plastik Raf Kutular

Depolama yapmak, eşya saklamak ya da eşya taşımak için değişik araç ve gereçler kullanırız. Bunlar karton koliler, bambu sepetler, hasır örgü çantalar ve benzeri ürünler olabilir. Ancak uzun vadede ve özellikle de sanayi ya da ticari alanda bu malzemelerden imal edilmiş ürünler beklenilen sonucu vermezler.

 Plastik Neden Tercih Edilir?

 Plastik, malzeme olarak hayatımızın her alanına girmiştir. Dayanıklılığı, kolay temizlenebilir oluşu, fiyatının diğer malzemelere göre daha uygun olması tercih edilme sebeplerinden başlıcalarıdır. Malzeme stoklamak ve taşımak amacıyla üretilen ürünlerde ise plastiğin sağlamlığı tercih sebebi olmaktadır. Bunun yanında plastik kolay temizlenebilir bir üründür. Plastik ürünleri günlük hayatımızda kullandığımız gibi iş hayatında ve imalat sanayide de vazgeçilmez bir malzemedir.

 Plastik Raf Kutular Nerede Kullanılır?

 Özellikle evlerimizde depolama amaçlı ya da saklamak için veya taşımak amaçlı olarak muhtelif ebat ve boyutlarda plastik kutulara ihtiyaç duyarız.

 Sanayi imalathanelerinde plastik raf kutular imalat aşamasında ve depolamada kullanılır. Her türlü imalathanelerde bu plastik raf kutulara ihtiyaç vardır ve üretimde büyük kolaylık sağlar. Bir üretim bandından bir başka alana taşınırken yine bu plastik kutulara ihtiyaç duyulur.

 Üretim ve imalathanelerde ayrıca depolama aşamasında yine plastik raf kutular devreye girer. Özellikle hijyen açısından gıda imalathanelerinde bu malzemeden vazgeçmek mümkün değildir.

 Pazarlarda karşımız çıkan bu plastik raf kutular sebze ve meyvelerin taşınması için kullanılır. Perakende sektöründe de kolaylıkla taşınabilmesi ve dayanıklılığı nedeniyle bu plastik kutular tercih edilmektedir.

 Yine kafeterya, kantin, lokanta gibi ticari işletmelerde bu ürünler kullanılmaktadır.

 Plastik Raf Kutuların Özellikleri Nelerdir?

 Plastik raf kutular, müşterilerin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda imal edilmektedir. Malzeme olarak kaliteli plastik kullanıldığında son derece dayanıklı olan bu ürünler aynı zamanda çok çeşit renk seçenekleri ile sunulmaktadır. Renk seçeneği kullanıcılar yönünden ayırma ve istifleme noktasında görsel olarak da kolaylık sağlamaktadır.

 Bu plastik kutular farklı ölçülerde imal edildiğinden işletmelerin alanlarına ve raflarına uygun şekilde depolama yapılmasına imkan vermektedir.

 Modüler yapıdaki bu plastik kutular kat kat sıralanabildikleri gibi münferit olarak da kullanılabilmektedir. İhtiyacın belirlenmesinden sonra satışta olan ölçülerdeki plastik raf kutuları istenilen sayıda temin edilerek en verimli bir şekilde depolama yapılabilmektedir.

 Plastik Raf Kutuları Evlerde De Kullanılmaktadır

 Plastik raf kutuları ev hayatını da kolaylaştırmaktadır. Çocuk odasında büyük bir yardımcıdırlar. Ivır zıvır eşya ve oyuncak ya da kırtasiye malzemeleri için güzel bir depolama seçeneğidirler.

 Balkon ve bahçede her türlü alet, araç ve gereçler için sağlam birer saklama alanı teşkil etmektedirler. Evin bodrum ya da kilerinde büyük birer yardımcı olarak her türlü eşyanın muhafazası için çeşit çeşit ebatlarda ve renklerdeki bu plastik kutular büyük yardımcıdırlar.

 Kişisel eşyaların saklanmasında büyük yardımcıdırlar. Hanımların elişi malzemeleri, makyaj malzemeleri, takı ve benzeri eşyaları için de çok uygun depolama ürünleridir. Yine beylerin tamir alet ve malzemelerini rahatlıkla ve güvenle saklayabilecekleri plastik ürünlerdir.

 Plastik Raf Kutularının Temizliği Nasıl Yapılır?

 Kullanım pratikliğinin yanında temizliği de kolaydır. Bu kutular plastikten imal edildiğinden temizlenmesi de son derece basittir. Su ve uygun deterjan ile yıkanarak temizlenebilir. Renklerde solma meydana gelmez. Son derece dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu ürünler aynı zamanda kullanım kolaylığı da sağlamaktadırlar. 

 Plastik Raf Kutularının Çeşitleri Nelerdir?

 Plastik ürünler konusunda Türkiye'nin bir numaralı ismi olan Hipaş her türlü talebe ve ihtiyaca yönelik plastik ürünler imal etmektedir. Plastik kasalar, delikli kasalar, katlanır kasalar, plastik kasa aksesuarları, plastik paletler, mobilyalı çekmeceli dolaplar, plastik saklama kapları, çalışma masaları gibi ürünlerden trafik güvenliği ürünlerine kadar son derece geniş bir yelpazede ürün imalatı yapmaktadır.

 Plastik raf kutular çeşitli renklerde satışa sunulmaktadır. Mavi, kırmızı, gri renk seçenekleri bulunan plastik raf kutuları farklı ölçülerde imal edilmektedir. Müşterinin kullanım alanına ve ihtiyacına uygun olabilecek birçok ölçüde üretilen bu plastik kutu ve kasaları 200x300 mm, den 600x800 mm ebadına kadar çeşitli ölçülerde satın almanız mümkündür.

 Hipaş' ın web sayfasında tüm ürün seçeneklerini görme imkanına sahip olduğunuz gibi ayrıntılı bilgiye ve ürünler hakkında malumata da buradan erişebilirsiniz. Elbette yerinde de istediğiniz ürünleri inceleyerek satın alabilirsiniz.

2 Ürün karşılaştırmaya eklendi

KARŞILAŞTIRMAYA EKLE