Mobilyalı Çekmeceli Dolaplar

Günlük hayatımızda çok önemli bir yere sahip olan dolaplar çeşit çeşit, renk renk ve model model olarak karşımıza çıkmaktadır. Evimizin mutfağında, yatak odasında veya antresinde kullanmaya alışkın olduğumuz dolaplar aynı zamanda işletmelerimizde de çok önemli bir rolü üstlenmektedir. Tasarım ve kullanış özelliği açısından satın alırken değerlendirilen dolaplar, ev içerisinde tercih edilirken genelde şık, estetik, aynalı ya da sürgülü modelleri seçilirken nalbur, kafe, bar ya da benzeri işletmelerde dayanıklılığı daha yüksek modelleri tercih edilmektedir. Plastik, dayanıklılığı ve ekonomik olma özelliği sayesinde bu ve buna benzer işletmeler için çok fazla talep gören ürünlerdir. 

Eğer işletmeniz için işlevsel, kullanışlı, dayanıklı ve hem de ekonomik bir dolap modeli arıyorsanız mobilyalı çekmeceli dolaplar tam aradığınız gibi ürünlerdir. Tamamı plastik olmadığı için estetik açısından da kullanıcısından tam not alan mobilyalı çekmeceli dolaplar, kullanım amacınıza göre oldukça işlevsel ve dayanıklıdır. Plastik çekmecelerin yere düşme ya da dışarıdan gelebilecek darbelere karşı son derece sağlam olduğu kanıtlanmıştır. Yuva sayısının kullanım amacınıza göre fazla ya da az olması sizin tercihinize bağlı olup, ihtiyacınız dahilinde oldukça fazla çekmece sayısı olan modelleri de bulunmaktadır. Böylece ürünlerinizi karışık dolaplar içerisinde ya da birbiri üzerine koyulmuş karışık çekmeceler içinde aramak zorunda kalmazsınız. İstediğiniz ürüne rahatlıkla kolayca ulaşırsınız.

Mobilyalı Çekmeceli Dolap Çeşitleri

Hobi setler, tek yönlü standlar, çift yönlü standlar, dönen dolaplar olarak çeşitlendirebiliriz. İhityacınıza göre uygun olanını seçebilir, hemen sipariş verebilirsiniz.

Farklı Kullanım Alanları İçin Mobilyalı Çekmeceli Dolaplar

Kullanmadığınız eşyalarınızı, hobileriniz için gerekli olan malzemeleri ya da işletmeniz için gereken ürünleri saklayabileceğiniz mobilyalı çekmeceli dolaplar kullanım alanına göre çeşitlenmektedir. Sevdiğiniz hobi malzemelerinizi şık bir dolap içerisinde saklayabilirsiniz. Ya da estetik açıdan şahane görünen bu dolaplarla atölyenizi ya da işletmenizi renklendirebilirsiniz.

Ürünlerinizi Kategorize Edin, İşinizi Kolaylaştırın

İster evde isterseniz çalışma atölyenizde ya da işletmenizde kullanabileceğiniz mobilyalı çekmeceli dolaplar özellikle nalbur gibi işletmelerin çivi gibi çok küçük ama farklı boyutlardaki ürünleri kategorize etmesi için son derece önemli bir rolü üstlenmektedir. Kafe ya da barlarda temizlik malzemeleri ya da işletmenin ihtiyacı olan diğer ürünleri kolayca saklayabilir, ihtiyacınız olduğunda rahatça çekmecesinden alabilirsiniz. Küçük ve az çekmeceli modellerini evinizde kullanarak makyaj malzemelerinizi, hobi aletlerinizi ya da buna benzer kişisel ürünlerinizi de ayrıştırabilir, istediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz.

Dışarıdan Baktığınızda Ürününüzü Tanıyabilirsiniz

Kategorize ettiğiniz ürünlerinizi dışarıdan baktığınızda tanıyabilir, hiç zorluk yaşamadan ürünlerinizi seçebilirsiniz. Ürünleriniz sizi strese sokmadan istediğiniz an elinizin altında olacaktır. Böylece hem zamandan hem de enerjiden tasarruf ederken öfkelenmenize sebep olacak durumlarla da karşılaşmazsınız.

Farklı Renk, Model ve Boyutlarla Mobilyalı Çekmeceli Dolaplar

Mobilyalı çekmeceli dolaplar, ihtiyacınıza ve zevkinize göre farklı renk, model ve boyutlarla satışa sunulmaktadır. Çekmece sayısı, çekmecelerin modelleri, mobilyanın tasarımı, mobilyanın rengi ve dolabın kapladığı yer açısından değerlendirme yapıp seçim yapabilirsiniz.

Hobi Olarak Kullanılan Çekmeceli Dolaplar

Hobi olarak kullanılan mobilyalı çekmeceli dolaplar, ilgi alanınız için ihtiyacınız olan çekmece sayısına göre tercih yapmanız gereken modellerdir. Renk renk ve model model çeşitleriyle de zevkinize uygun bir tercih yapabilirsiniz. Resim ya da tasarım gibi sanatsal üretimleriniz için, küçük ahşap ürünler ortaya koymanız için gereken malzemeleriniz için, iğne, boncuk gibi el işi malzemeleriniz için, koleksiyonlarınız için ya da buna benzer hobileriniz için zamandan ve enerjiden büyük tasarruf sağlamanızı sağlayacak ve üretme şevkinizi arttıracak bir ürün mobilyalı çekmeceli dolaplar.

Tek Yönlü Ya da Çift Yönlü Olarak Mobilyalı Çekmeceli Dolaplar

Mobilyalı çekmeceli dolaplar tek yönlü ya da çift yönlü olarak satışa sunulmaktadır. İhtiyacınız ve kullanım alanınıza göre tek yönlü ya da çift yönlü mobilyalı çekmeceli dolaplardan satın alabilirsiniz.

Dönen Çekmeceli Dolaplar

Eğer ürünleriniz dönen bir dolapta saklanması gerekiyorsa dönen çekmeceli dolaplar tam ihtiyacınıza göre. Hem her yönünün çekmecelerle donatılmış olmasından kaynaklı oldukça geniş ürün kapasitesine sahip olmasıyla hem de dönebilir olmasıyla ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayacaktır. Standart rengi lacivert olan dönen dolaplarımız isteğe göre gri, siyah, yeşil, sarı, kırmızı gibi renklerde de özel üretim olarak satışa çıkarılabilmektedir.

Farklı Renk ve Boyutlar

Mobilyalı çekmeceli dolapların bütünsel boyutu değişiklik gösterdiği gibi içerisindeki çekmecelerin de boyutu değişiklik göstermektedir. İhtiyacınıza göre, saklamak istediğiniz ürünlerin boyutuna ve miktarına göre çekmecelerin boyutunu da tercih edebilirsiniz.

2 Ürün karşılaştırmaya eklendi

KARŞILAŞTIRMAYA EKLE