Şifremi Unuttum

Plastik Sanayi Kasaları Ölçüleri Ve Fiyatları

Plastik kasa çeşitleri dayanıklı, uzun ömürlü ve kullanışlı olmaları sayesinde pek çok sanayi ve endüstri alanlarında envanter listelerinde yer verilen kasalardır. Kaliteli malzemelerden yüksek teknolojik standartlarda üretilen plastik kasalar, kullanıcılarının ihtiyaç ve taleplerini karşılamak üzere geniş ürün seçenekleri ile üretilmektedir. Bu geniş ürün seçenekleri içindekiler; plastik konik ve kapaklı kasalar, plastik sanayi kasalar, plastik kapalı kasalar, plastik delikli kasalar, plastik önü açık kasalar, plastik özel kasalar, plastik konik kasalar, plastik katlanır kasalar ve plastik büyük hacimli kasalardır.

 Plastik Sanayi Kasalarının Ölçüleri 

 Sanayi Kasaları, kullanıcı firmaların ihtiyaçları doğrultusunda farklı ölçülerde imal edilmektedir. Bununla birlikte standart olarak belirlenen ve ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayabildiği ortaya çıkan 

 bazı ölçüler bulunmaktadır. Bu ölçülerden biri 400 x 600 mm sanayi kasalar olarak ortaya çıkmaktadır. Bu ölçülerde üretilen sanayi kasaları, firmaların en çok sipariş ettikleri ve kolaylıkla taşıma ve stoklama işlemlerini gerçekleştirdiklerini ifade ettikleri kasalar olup önü açık, delikli, menteşe kapaklı ve kapalı kasalar da bu ölçülerde üretime ağırlık verilmektedir. 

 400 x 600 mm Sanayi Kasaların Nitelikleri

 Bu sanayi kasalarda dış ebatlar 400 x 600 x 145 mm'dir. Güçlendirilmiş taban sistemleri vardır. El korumalı tutma yerleri bulunur. Plastik yanlı ve altı kapalı kasa tipleridir. Üst üste istiflenebilen bu kasaların, bir kısa, bir uzun yüzeyinde HP-100 etiketlik yuvaları mevcuttur. 

 Sanayi Kasalarının Kullanım Alanları 

 Plastik sanayi kasaları, işletmelerin ve iş yerlerinin ihtiyaçlarına uygun ölçü ve renklerde üretilen kasa tipleridir. Sanayi kasaları, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerde ürünleri toplamak, taşımak ve depolamak amaçları ile kullanımı tercih edilen kasalardır. Sanayi kasaları, kullanıcılarına önemli pratik çözümler sunan ürün gruplarıdır. Bu kasa türleri ile gıda ürünleri, unlu mamuller, elektronik ve endüstriyel ürünlerin tamamı güvenilir bir şekilde taşınabilmektedir. Aynı şekilde bu ürünlerin sağlıklı bir biçimde muhafaza edilmeleri de sanayi kasa türleri ile mümkündür.

 Sanayi kasalarının kullanım alanları, sanayi kasalarının çeşitlerine bağlı olarak farklılıklar taşıyabilmektedir. Konik plastik kasalar, diğer sanayi kasalara nazaran farklı sektörlerde kullanımları ile ayrılan sana kasa tipleridir. Konik plastik kasalar, eczacılık ve medikal sektöründe ilaç taşıma kasası olarak yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Kapaklı modelleri ise lojistik ve depolama için konveyörde kullanıma uygun kasalar olarak ön plana çıkmaktadır. 

 Sanayi Kasalarının Çeşitleri 

 Plastik malzemeden üretilen sanayi tipi kasalar, çok sayıda çeşidi ile sanayi dallarında çalışan pek çok firmanın taşıma, stoklama ve toplama gibi en temel ihtiyaçlarını hızlı ve pratik çözümler sunarak en iyi şekilde karşılamaktadır. Sanayi kasalarının en çok talep edilen ve gereksinim duyulan çeşitleri; katlanır sanayi kasaları, Vda-Klt sanayi kasaları, menteşeli kapaklı- konik kasalar, kapaklı sanayi kasaları olarak sıralanabilir. Tüm bu sanayi kasa çeşitleri sahip oldukları ortak özellikler yanında kullanıcılarına sundukları farklı avantajlar ile tercih edilen faydalı kasa türleridir. 

 Sanayi Kasalarının Özellikleri Nelerdir? 

 Sanayi kasaları, çok sayıda sanayi sektöründe kullanılan ve kaliteli, güvenilir kullanım imkanı sağlamalarına bağlı olarak kullanım alanları giderek yaygınlaşan kasalardır. Sanayi amaçlı kullanıma uygun bir şekilde üretilmektedirler. Güçlendirilmiş gövde ve tabanlara sahiptirler. Bu da dayanıklılıklarını artıran ve kullanım sürelerini uzatan önemli özelliklerindedir. Farklı ebatlarda ve modellerde üretimleri yapılmaktadır. 

 Sanayi Kasa Çeşitlerinin Farklı ve Öne Çıkan Özellikleri 

 Katlanır sanayi kasalar, altı ve yanları kapalı ürünlerdir. Kanban cepleri bulunmaktadır. Standart olarak gri ve mavi renklerinde üretimleri yaygındır. Vda-Klt sanayi kasaları, ağırlık ve hacim ölçüleri ile sanayi sektörlerinde tercih edilen kasa tipleri arasında yer alırlar. Konik plastik kasalar, menteşeli veya normal kapak opsiyonlu olarak üretilirler. Kasa kapakları kapalı iken üst üste istiflenebilen ürünlerdir. Boşken iç içe girdiklerinde yerden büyük ölçüde tasarruf sağlayan kasa tipleridir. Kapaklı konik plastik kasa modellerinde iki kapak birbirine geçerek kapanmaktadır. 

 Sanayi Kasalarının Fiyatları 

 Bazı kriterler sanayi kasa modellerinin fiyatlarını etkilemektedir. Bu kriterler arasında sanayi kasalarının modelleri, dış ve iç ölçütleri ve taşıdıkları marka adı öne çıkmaktadır. Satın alınacak sayıya bağlı olarak firmadan firmaya değişen oranlarda fiyat indirimleri de olabilmektedir. Uygun fiyatlarla bu ürünleri satın alabilmek için bu konuda satış hizmeti veren HİP-PAŞ gibi kaliteli ve güvenilir firmaların internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Ürün özellikleri ve fiyat avantajlarını detaylı olarak inceledikten sonra en doğru şekilde karar vermeniz mümkün olacaktır.

2 Ürün karşılaştırmaya eklendi

KARŞILAŞTIRMAYA EKLE