Çalısma Masaları Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Sektöre bağlı olarak günümüzde kullanılacak özel tasarım birçok farklı çalışma masaları mevcut. Kaliteli malzeme yapısı ile uzun yıllar kullanım imkanı tanıyacak masalar, her alanda yüksek bir işlevsellik sunmaktadır. Farklı model ve renk yapıları ile değişik boyutlar üzerinden özgün tasarım altında ele alınan masalar, günlük yapılacak işlerin sağlıklı şekilde devam etmesine olanak sağlamaktadır.

 Çalışma masaları farklı sektörlere uygun şekilde işlerin sağlıklı biçimde devam edebilmesine olanak tanıyan yapılardır. İş alanlarında birçok farklı görev üstlenirler. Bu işlemler arasında montaj, servis, bakım ve üretim ile beraber ar-ge açısından akılcı çözüm yöntemleri sunuyorlar. Elektrostatik toz boya ve özel boya ile üretimi gerçekleştiren tasarımlar, aynı zamanda insan sağlığını koruyucu yapı oluşturuyor. Kullanım kolaylığı ve değişik boyutlar üzerinden insan yapısına uyumlu çalışma masaları, böylece gün içerisinde işlerin çok daha pratik biçimde tamamlanmasına imkan vermektedir.

 Çalışma Masaları Nerelerde Kullanılır?

 Güvenli ve kolay bir kullanım imkanı ile çalışma masaları, farklı iş sektörleri açısından geniş bir yelpazede değerlendirilmektedir.

  •  - Fabrika alanlarında,
  •  - Tamirhanelerde,
  •  - Değişik çalışmaların yapıldığı iş yerlerinde,
  •  - Atölyelerde,

 Bu ve benzeri daha akla gelebilecek birçok farklı alanda güvenli bir kullanım imkanı tanımaktadır. Aynı zamanda özel tasarımı ile fazla yer kaplamadan, dayanıklı yapısı sayesinde her türlü alan için uygun şekilde gerçekleşmesine fırsat tanıyor. Böylece herhangi bir yapının montajı, üretimi, servisi ya da bakımı güvenli şekilde gerçekleşebilmektedir. Tamamen özgün bir yapı altında kurumsal anlayışla ele alınan tasarımlar, her alana göre üretimden geçmektedir. 

 Çalışma Masası Ölçüleri

 Sektörel bazda her iş yeri için farklı boyutlarda çalışma masaları ele alınmaktadır. Kutu profil karkas yapısı altında ele alınan tasarımlar; en, boy ve derinlik açısından değişik ölçüler değerlendirilebilir. Kategori bünyesinde ihtiyaca uygun olarak değişik yapılara ve özelliklere sahip çalışma masaları yer alıyor. Her iş alanının yapısına uygun şekilde modernize edilmiş olan masalar, üzerine eklenen farklı ayrıcalıkları sayesinde her sektör için yüksek bir teknolojiye sahip hale gelmektedir. Ebatları değişkenlik gösteren tasarımlar, isteğe bağlı olarak özel yapı altında ele alınmaktadır.

 Çalışma Masaları Fiyatları

 Çalışma masalarının fiyatları boyutlarına, ek özelliklerine ve tasarımına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Ancak genel olarak ortak kaliteli malzeme ile beraber, uzun yıllar kullanılacak kaynaklı yapı altında üretimden geçer. Fabrika ve atölyeler ile pek çok iş alanı için değişik fiyatlar üzerinden tercih yapılabilir. Çok uygun fiyatlarla elde edilebilecek olan çalışma masaları, ayrıca uzun yıllar rahatça kullanım potansiyeli teşkil etmektedir.

 Çekmecesinden panosuna daha birçok değişik ek özellik, fiyat konusunda farklılık yaratabilmektedir. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak ele alınan tasarımlar, özel üretim altında uygun fiyatlarla destekleniyor. Bu yüzden birçok farklı sektör için günümüzde çalışma masaları oldukça önemli hale gelmiş durumda.

 İlave Özellikleri ile Çalışma Masaları

 Standart bir yapı altında ele alınan çalışma masaları, aynı zamanda ilave özellikleri üzerinden tercih imkanı tanıyor. Böylece iş sektörüne bağlı olarak ihtiyaç duyulan farklı yapılar, masalar üzerine etkin şekilde eklenmektedir.

  •  - Askı panosu,
  •  - Elektrik panosu,
  •  - Floresan lamba,
  •  - Mengene,
  •  - Çekmece,

 Bu gibi birçok değişik ekleme ile beraber çalışma masalara çok daha kullanışlı bir hale gelmektedir. Tamamen fabrikasyon yapı altında üretim ile beraber eklenen özellikler, işin çok daha kolay ve pratik şekilde yapılmasına olanak vermektedir.

 Çalışma Masalarının Farklı Özellikleri

 Üretim aşamasında tamamen kaliteli malzeme yapısı ile hazırlanan çalışma masaları, uzun yıllar güvenli kullanım potansiyeli oluşturuyor. Özellikle elektrostatik toz boyalı tasarımının yanı sıra, ayakları kaynaklı olması ile beraber ara bağlantılar civata tasarımına sahiptir.

MDF pinotex boyalı tablalardan üretimi gerçekleştirilen tezgahlar, isteğe uygun değişik malzeme yapısı üzerinden de ele alınabilmektedir. Bunlar içerisinde paslanmaz sac, galvaniz sac ile beraber lastik levha yer alır. Aynı zamanda iş esnasında zeminin çizilmesini önlemek ve kaymayı engellemek amaçlı, özel kauçuk lastik tabanlar üretim aşamasında masalara eklenir.

 Güvenli ve Uzun Yıllar Kullanım ile Kaliteli Çalışma Masaları

 Geniş ürün yelpazesi altında farklı özellikleri eşliğinde, kullanım alanına göre birçok değişik çalışma masası bulunmaktadır. Çok uygun fiyatlarla değişik ebatlar üzerinden ele alınacak tasarımlar, özgün model yapısı altında üretimden geçmektedir. Böylece birçok değişik sektörde güvenli bir şekilde kullanılabilir ve günlük işler çok daha kolay ele alınabilir.

2 Ürün karşılaştırmaya eklendi

KARŞILAŞTIRMAYA EKLE