Standartlar Ötesinde Kalitede, Kapalı Kasalar

Evlerimizde, iş yerlerinde, parklarda, hastane ve marketlerde, her yerde ve her ortamda " plastik " ve plastik ürünlerle karşılaşmaktayız. Giysiden kullandığımız bilgisayara kadar plastik maddenin olmadığı bir alan ya da ürün neredeyse yok gibi.

Peki nedir bu plastik? Plastik kelimesi Yunanca iki kelimeden oluşmaktadır. " Plastikos " yani döküme uygun ve " Plastos " yani dökme kelimelerinin türetilmesinden meydana gelmiştir. Esasında tam olarak da plastik malzemeyi tarif eden bir tanım ile adlandırılmış bulunmaktadır. Çünkü plastik gerçekten de kolay işlenebilir bir ham madde olma özelliğine sahiptir.

 Sanayi Kasalarının Hammaddesi

 Plastik üretiminde; selüloz, doğalgaz, kömür, tuz ve elbette ham petrol kullanılmaktadır. Plastik iki genel başlık altında gruplandırılır. Bunlar termoplastikler ve termosetlerdir. Termoplastikler ısıtılarak yeniden kullanılabilir olma özelliğine sahiptir. Termosetlerin ise böyle bir özelliği bulunmamaktadır.

 Plastik birçok ara mamul ve nihai tüketim maddesinin üretiminde kullanılan yaygın bir ham madde olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu şekilde kasalar da üretilmektedir.

 Plastik Ham Maddesinin Avantajları Nelerdir?

 Plastik maddesinin bu denli yaygın kullanım alanının olması elbette tesadüf değildir. Her şeyden önce plastik kolay işlenebilen bir malzemedir. Üretim prosedürü açısından imalat sanayiinde bu çok önemli bir avantajdır.

 Plastik ham maddesinin ısıtılarak yeniden kullanılabilmesi hatalı üretim fire oranını çok düşürmektedir. Bu maliyet noktasında başka bir avantajı teşkil etmektedir. Ham madde olarak plastiğe ilgiyi artıran başlıca faktörlerden birisi de budur. Plastik, yaygın kullanılan bir ham madde olduğundan imalat sanayi için üretim makineleri çeşitliliği memnuniyet verici seviyede ve fiyatlama politikası yatırımcı lehinedir. Bu noktada da yatırım maliyeti konusunda göz ardı edilemeyecek önemde bir husustur.

 Sanayi Kasalarında Ürün Çeşitliliği

 Plastik, nihai tüketicinin talepleri doğrultusunda hemen hemen her sektörde kullanılabilir yaygın bir ham madde olduğu için sürekliliği de beraberinde getirmektedir. İmalat sanayiinde, ihracatta, nakliye ve lojistik alanlarında depolama, taşıma ve stoklama ürünleri çok önemlidir. Bu sektörlerin kalite standartlarına doğrudan etki edecek derecede etkendir. İşte başlıca bu sıralanan nedenlerle en uygun depolama ve stoklama ürünleri plastikten imal edilmiş ürünlerdir. Plastik ürünler dayanıklıdır, temizliği ve bakımı kolaydır. Piyasada alternatif ürün çeşitliliği mevcuttur.

 400x 600 mm Kapalı Kasa Çeşitleri

 •  Hİ-Paş firmasının 400 x 600 mm kapalı kasalar ürünleri şunlardır:
 •  - 400 x 600 mm Önü Açık Kasalar, Dış Ölçüler: 600 x 400 x 400 mm, İç Ölçüler: 530 x 330 x 395 mm
 •  Renk seçenekleri: Sarı, mavi, kırmızı ve gri. Kolilerde 20 adet. Paket 5 adet olmak üzere satışa sunulmaktadır.
 •  - 400 x 600 mm Menteşe Kapaklı Kasalar
 •  Dış Ölçüler: 400 x 600 x 165 mm, İç Ölçüler: 360 x 560 x 130 mm, Renk Seçenekleri: Mavi, siyah, kırmızı ve gri.
 •  Üst üste istiflenebilir özelliktedir.
 •  - 400 x 600 mm Sanayi Kasalar
 •  Dış Ölçüler: 400 x 600 x 145 mm,İç Ölçüler: 360 x 560 x 130 mm,Ürün renk seçeneği: Mavi
 •  - 400 x 600 mm Delikli Kasalar
 •  Dış Ölçüler: 400 x 600 x 100 mm

 400x 600 mm Kapalı Kasa Modelleri 

 •  Plastik, yanları ve altı delikli kasadır. El tutma yerleri açıktır. Üst üste istiflenebilir özelliktedir.
 •  - 400 x 600 mm Kapalı Kasalar, Dış Ölçüler: 400 x 600 x 300 mm, İç Ölçüler: 365 x 565 x 284 mm
 •  Ürün renk seçenekleri: Mavi, siyah, kırmızı ve gri. Federli tabanlıdır. El tutma yerleri açıktır. Plastik yanları ve altı kapalı kasadır. Üst üste istiflenebilir özelliği ile sanayide çokça tercih edilen kapalı kasa çeşitlerinden birisi bu modeldir. Kaliteli, dayanıklı ve standartlara uygun olarak mavi, siyah, kırmızı ve gri renkte üretilen kasaları firmanın web sitesinde detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

 Hi-PAŞ Firmasının Kapalı Kasaları Hakkında

 Hİ-PAŞ firması bugün sektörünün lokomotif ve öncü şirketidir. En üst seviyede kaliteli üretim yapan firmanın ürün yelpazesi ise çok geniştir. Plastik paletlerden, endüstriyel atık ürünlerine, trafik güvenliği ürünlerinden, endüstriyel dolaplara, raflama sistemlerinden, taşıma ekipmanlarına kadar, takım arabalarından, ofis ürünlerine kadar sayısız ürünle müşterilerine hizmet vermektedir.

 Hİ-PAŞ' ın web sitesine girerek çok ayrıntılı bilgi edinebilir ve tüm ürünlerini onlıne da inceleyebilirsiniz.

2 Ürün karşılaştırmaya eklendi

KARŞILAŞTIRMAYA EKLE